Przyjazne dla środowiska prysznice hansgrohe

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Przyjemność kąpieli pod prysznicem z troską o ekologię

Odczuwalnie przyjemne, piękne, przyjazne dla ludzi,
zwierząt i klimatu

Bio-boom i wegańska rewolucja już tu są. Bez certyfikatu ekologicznego w nowym tysiącleciu mało która działalność ma rację bytu - czy to w dziedzinie jedzenia, napojów, ubiorów czy podróży. Także przemysł kosmetyczny notuje w ostatnich latach ciągłe wzrosty w obszarze naturalnych produktów pielęgnacyjnych. Coraz większa liczba konsumentów sięga po ekologiczne produkty z surowców biologicznych. Wellness w łazience dziś oznacza nie tylko więcej czasu na odpoczynek od codzienności, lecz również zmysłowo-świadomą przyjemność bez poświęceń. Czyli z bezpiecznymi dla zdrowia żelami pod prysznic, szamponami, kremami i dezodorantami nie testowanymi na zwierzętach. W ten sposób we współczesnych łazienkach można znaleźć coraz więcej tubek i pojemników, na etykietach których widnieją znane symbole certyfikatów ekologicznych. Ich naturalnie piękne wzornictwo nie przypomina już "ekologicznej stylistyki" sprzed lat. Kolejny radosny postęp - aby zdobyć produkty ekologiczne już od dawna nie trzeba sięgać aż tak głęboko do portfela.

Więcej jakości przy mniejszej ilości - z oszczędnością cennych surowców naturalnych

Ten kto pragnie uniknąć obciążania siebie i natury chemią, ten wie, że nie tylko składniki produktów pielęgnacyjnych mają decydujące znaczenie, ale także ilość aplikowanego produktu. Im oszczędniej korzystamy z żeli i szamponów (także środków myjących i piorących), tym mniej zanieczyszczoną wodę odprowadzamy. I tak dzień za dniem. Konsumenci świadomie dbający o środowisko zwracają również uwagę na możliwie niskie zużycie wody i energii podczas kąpieli pod prysznicem. Tutaj marka hansgrohe i jej prysznice EcoSmart wkraczają do gry. Dzięki automatycznemu ograniczeniu przepływu zapewniają one ochronę zasobów naturalnych i to przy zachowaniu niezmiennie wysokiego komfortu kąpieli.

Bezpieczna kąpiel pod prysznicem - bez parabenów i ftalanów

Nie ma się co dziwić, że coraz więcej świadomych konsumentów i konsumentek sięga po kosmetyki o prostym składzie od zaufanych marek. W ostatnich latach testy produktów rzuciły światło na potencjalne zagrożenia kryjące się w produktach niektórych producentów. Choćby takie jak oleje mineralne, które wprawdzie są tanie, ale za to wysuszają skórę i zamykają pory, parabeny, które konserwują żele i kremy, ale wywołują także alergie, a w najgorszych przypadkach, nowotwory. Na rynku dystrybuowane są zmiękczacze (ftalany) i emulgatory, takie jak glikol polietylenowy (PEG), aluminium, silikony czy sztuczne barwniki i substancje zapachowe, które nie wydają się być całkowicie obojętne dla organizmu. Wzrasta liczba osób wybierających produkty z certyfikatami dla kosmetyków naturalnych i atestami ekologicznymi niezależnych instytucji ochrony konsumenta.

Pza tym, dużo piany nie zawsze znaczy bardzo czysto. Dużo piany wskazuje tylko na dużą ilość surfaktantów zawartych w środku myjącym. Tych jednakże nie potrzebuje ani człowiek ani środowisko naturalne. Dlatego wymarzony duet pod prysznicem to naturalny kosmetyk (= mniej piany) i prysznic hansgrohe EcoSmart (= mniejsze zużycie wody) dla absolutnie perfekcyjnej pielęgnacji ciała.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>