grab-bar-comfort_hand_730x411.jpg

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Drążek prysznicowy i akcesoria:
Unica Comfort

Więcej stabilności dla całej rodziny

Nasze potrzeby w łazience zmieniają się w zależności od sytuacji życiowej: Dzieci pojawiają się - i wyprowadzają. Ograniczenia ruchowe mogą zmienić naszą rutynę, wraz z postępującym wiekiem stajemy się coraz mniej pewni, wymagający opieki rodzice mieszkają z nami. Niezależnie od specyfiki nowej sytuacji życiowej preferujemy: nie aranżować łazienki od nowa. A także - nie rezygnować z atrakcyjnego wzornictwa. Nowa seria prysznicowa Unica Comfort oferuje wszystkim generacjom więcej stabilności i elastyczności.
Za sprawą sprawdzonego przez TÜV bezpieczeństwa znacznie obniża ona ryzyko poślizgnięcia się pod prysznicem lub w wannie.

To wszystko przemawia za wyborem Unica Comfort:

 • Solidny drążek prysznicowy z mosiądzu jest w całości chromowany i ma grubość 25 mm.
  Zapewnia on pełne bezpieczeństwo do 200 kg obciążenia.
 • Kompletny pakiet zaskakuje dwoma wysoce funkcjonalnymi innowacjami:
  Podpórka dla stopy Comfort oraz uchwyt Comfort oferują stabilne punkty zaczepienia podczas kąpieli pod prysznicem i w wannie – prawdziwy zysk w aspekcie bezpieczeństwa.
 • Dodatkowy uchwyt prysznicowy umożliwia łatwy dostęp do główki prysznicowej także z pozycji siedziącej. Montuje się go na uchwycie do trzymania Comfort (do wyboru z prawej lub lewej strony.)
 • Najwyższa jakość wzornictwa wnosi ponadczasowe akcenty do Twojej łazienki – szczególnie w połączeniu z wielokrotnie nagrodzonymi prysznicami marki hansgrohe w segmencie Premium.
 • Wysokogatunkowe materiały dostarczą Ci radości przez długie lata. Chromowane powierzchnie wszystkich elementów emanują szlachetnością i są przyjazne w pielęgnacji.

Unica Comfort - drążki prysznicowe, zestawy prysznicowe i dodatki

Zdjęcia
 • Mosiężny drążek prysznicowy marki hansgrohe z uchwytem.
 • Nowe uniwersalne rozwiązanie do strefy prysznica i wanny marki hansgrohe.
 • Drążek prysznicowy z dodatkowym uchwytem prysznicowym.
 • Półka z tworzywa sztucznego na prysznicowe akcesoria.
 • Bezpieczeństwo w łazience: Uchwyt i podpórka dla stopy.
 • Drążek prysznicowy Unica Comfort marki hansgrohe.
 • Zestaw prysznicowy Raindance Select marki hansgrohe.
 • Zestaw prysznicowy Raindance Select marki hansgrohe.

Kto wynalazł drążek prysznicowy? Hans Grohe.

"Unica" to dla wielu synonim drążka prysznicowego. Hans Grohe wynalazł go w 1953 roku. Od tego czasu oryginał ze Schwarzwaldu poddany został wielokrotnym udoskonaleniom. W Przypadku Unica Comfort nazwa zobowiązuje: Drążek prysznicowy (0,65/0,90/1,10 m długości) jest stabilnie zamontowany i oferuje wspaniałą lekkość obsługi. Wystarczy umieścić główkę prysznicową na ulubionej wysokości - i w razie potrzeby przesunąć ją w górę lub w dół. Uchwyt prysznicowy oferuje opcję regulacji w trójwymiarze (90°-kąt nachylenia, uchwyt z opcją przestawienia w lewo/prawo oraz w górę/w dół). Więcej elastyczności i swobody ruchów nie sposób sobie wyobrazić. 

Najpiękniejsze momenty w kontakcie z wodą

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>