Kobieta pod głowicą prysznicową Rainmaker Select.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Głowice prysznicowe i dysze boczne

Doznanie SPA w domowym zaciszu - radość kąpieli za dotknięciem przycisku

Głowice prysznicowe hansgrohe to jedyne w swoim rodzaju źródło odświeżenia i relaksu. Otulają one ciało zjawiskowym deszczem, masują dodając energii, skutecznie wypłukują szampon z włosów. Przy tym przyciągają wszystkie spojrzenia - i stawiają w łazience architektoniczne akcenty. Radości kąpieli ze wszystkich stron za dotknięciem przycisku doświadczysz dzięki głowicom prysznicowym Select.

Kobieta z głowicą prysznicową Hansgrohe

Głowice prysznicowe i dysze boczne

Do wyboru jest wzornictwo okrągłe i prostokątne, z 1, 2 lub 3 rodzajami strumienia. Za sprawą swoich różnorodnych kształtów, formatów i rodzajów strumienia, głowice prysznicowe hansgrohe zmieniają kąpiel pod prysznicem w indywidualne doznanie przyjemności w kontakcie z wodą. Znajdziesz tu także głowice prysznicowe PuraVida, modele oszczędzające wodę, jak Crometta lub głowice prysznicowe z regulacją kąta nachylenia Raindance Rainfall Stream. Dysze prysznicowe hansgrohe otulą całe Twoje ciało masującym doznaniem przyjemności.

Głowice prysznicowe i dysze boczne Hansgrohe ( od )

<
>

Oto, co wyróżnia głowice prysznicowe hansgrohe:

 • Nowe wymiary kąpieli pod prysznicem.
  Za sprawą swojej nawet 580 mm średnicy, Rainmaker Select oferuje fascynujące doznania podczas kąpieli pod prysznicem. Prawdziwym fenomenem jest precyzyjna, wykonana w technologii laserowej, tarcza prysznicowa ze szkła - z nawet 244 otworami strumieniowymi. Szkło z tłem w kolorze bieli komponuje się harmonijnie z Twoim łazienkowym wnętrzem. W połączeniu z delikatną chromowaną ramą, Rainmaker Select emanuje elegancją i lekkością. Nowa głowica prysznicowa XL oferuje obsługę za dotknięciem przycisku, który znajduje się na rekomendowanym do niej termostacie. Głowica prysznicowa oferuje wybór pomiędzy strumieniami RainXL, Mono, RainStream i RainFall.
 • Urozmaicona radość kąpieli za dotknięciem przycisku.
  Taki wybór oferuje Raindance Select E 300, która Twoją przyjemność kąpieli czyni raz ożywczą (strumień Rain), raz uspokajającą (strumień RainAir), innym znów razem zachwyca obfitością wody (strumień wachlarzowy RainStream). W tym przypadku przyjazny w obsłudze przycisk Select umieszczony jest pośrodku tarczy prysznicowej. Sięgając w górę możesz wybrać strumień za pomocą przycisku - opcjonalnie strumieniami można sterować także za pomocą termostatu. Kolejnym plusem jest łatwa pielęgnacja. Osady kamienia można usunąć łatwo przez potarcie silikonowych dysz. W przypadku silniejszych zabrudzeń tarczę prysznicową można po prostu zdjąć i umyć w zmywarce.
 • Komfort najwyższej klasy oferują głowice prysznicowe Croma Select – wyróżnia je intuicyjna obsługa i atrakcyjne wzornictwo w dwóch wariantach stylistycznych oraz dwóch wariantach wykończnia powierzchni, chrom i chrom/biały. Także tutaj dwa rodzaje strumienia deszczowego możesz przełączać za dotknięciem przcisku.

Wszystko, co dobre, płynie z góry: deszcz w swej najpiękniejszej postaci

Zdjęcia

Głowice prysznicowe hansgrohe wyróżniają się za sprawą różnorodności form, wielofunkcyjności, łatwości obsługi i wygodnej pielęgnacji.

 • Kobieta pod Raindance Select E 300
 • Kobieta pod strumieniem Rain
 • Dłoń na przycisku Select
 • Głowica prysznicowa Croma Select
 • Kobieta pod głowicą prysznicową
 • Kobieta pod głowicą prysznicową

Dodatkowe zalety głowic prysznicowych hansgrohe to:

 • Innowacyjne technologie, jak AirPower i EcoSmart. Na przykład za sprawą EcoSmart, Croma Select jest przyjazna dla środowiska – przepływ wody został tu zredukowany do zaledwie 9 l/min. W przypadku większości głowic prysznicowych hansgrohe kamień można łatwo usunąć przez potarcie dzięki QuickClean.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK