hansgrohe CoolContact

Termostaty z chłodną powierzchnią: Więcej bezpieczeństwa w łazience

hansgrohe CoolContact zapobiega nagrzewaniu się termostatu i gwarantuje teraz jeszcze większą ochronę i przyjemność podczas kąpieli pod prysznicem. Elementy sterujące wodą, które zostały wyposażone w tę technologię chłodzenia, są zawsze przyjemne w dotyku. Dodatkowy atut "wewnętrznego" bezpieczeństwa zapobiega bolesnym oparzeniom przez dotknięcie. Zakup warto rozważyć szczególnie wtedy, gdy w Twoim gospodarstwie domowym mieszkają małe dzieci. 

Termostat wannowy marki hansgrohe z chłodną powierzchnią.
Dotknij śmiało: Dzięki hansgrohe CoolContact korpus Twojego termostatu pozostanie zawsze przyjemnie chłodny. Powód: kontrolowane rozprowadzenie wody.

CoolContact zapobiega nagrzewaniu się korpusu termostatu 

Dzięki CoolContact marki hansgrohe dłonie ciekawych odkrywców są bezpieczne i można odprężyć się nawet podczas namierzania pokręteł po omacku. Ta technologia bezpieczeństwa kieruje bowiem zimną wodę z instalacji, która wpływa do termostatu, celowo w stronę jego powierzchni. W ten sposób korpus pozostaje zawsze przyjemnie chłodny. Gorąca woda wcale nie zbliża się do jego powierzchni. Dzięki temu każdy członek rodziny może beztrosko poruszać się w wannie i pod prysznicem.

Tak to działa: Kontrolowane rozprowadzanie zimnej wody

Napływająca zimna woda jest rozprowadzana w korpusie termostatu w taki sposób, że rozchodzi się bezpośrednio pod całą jego frontową i górną częścią. Płynie ona z prawej strony do lewej - w kierunku wkładu mieszającego termostatu. Woda gorąca kierowana jest z przyłącza ściennego bezpośrednio do wkładu mieszającego. Woda zmieszana płynie, w otoczeniu wody zimnej, z wkładu mieszającego na prawo w stronę wylewki. Co ważne, omijając tylną i spodnią część termostatu.

NOWOŚĆ: Ecostat E - beztroska radość kąpieli pod prysznicem dla całej rodziny

Marka hansgrohe tchnęła swoją innowacyjną technologię w najwyższej jakości termostat wyróżniający się wzornictwem: Ecostat E. System sterowania wodą do prysznica i wanny przekonuje bezpieczeństwem swojej wewnętrznej mechaniki i wzornictwem SoftCube, które cechują: geometryczne formy o łagodnie zaokrąglonych krawędziach. Prosta obsługa i przyjemne w dotyku uchwyty oraz czytelne oznaczenia wychodzą naprzeciw szczególnie dzieciom i seniorom. Dodatkowy atut bezpieczeństwa w Ecostat E: funkcja SafetyStop umożliwiająca wstępne ustawienie ograniczenia temperatury. Dzięki niej woda podczas kąpieli pod prysznicem i w wannie nigdy nie będzie za gorąca.

NOWOŚĆ: Croma E - uczyni Twoją łazienkę piękniejszą, bezpieczniejszą i bardziej komfortową

Ecostat E sprawia, że kąpiel pod prysznicem z kompletami Croma E Showerpipe staje się w pełni bezpiecznym doznaniem. A także doznaniem estetycznym, ponieważ nawet Croma, jako solidny klasyk prysznicowy marki hansgrohe, prezentuje się teraz w ultranowoczesnej odsłonie wzornictwa SoftCube. Ze względu na swoje czyste powierzchnie i łagodnie zaokrąglone kąty, głowica i główka prysznicowa leżą w dłoni równie dobrze, jak się prezentują. Croma E łączy świeże wzornictwo, intuicyjną obsługę, przemyślane funkcje, atrakcyjną cenę - i jest idealnym rozwiązaniem do łazienki rodzinnej.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy