Aranżacja kuchenna w odważnych kolorach

Styl neo-pop - większa radość w wymarzonej kuchni

Ta kuchnia jest pełna dynamicznych pomysłów na aranżację wnętrza: Kolor ścian emanuje czystą energią, podobnie jak żywiołowe dekory w stylu neo-pop. Odważne kolory łączą się ze spokojną estetyką. Wzornictwo eleganckiej kombinacji zlewozmywakowej wygląda kojąco i powściągliwie na białym balacie kuchennym. Równie istotna jest aranżacja podłogi i strefy jadalnej w jasnym drewnie, która nadaje wnętrzu harmonijny charakter.

Aranżacja kuchni inspirowana pomysłami w stylu neo-pop.
Neo-pop = żywiołowe kontrasty

Radosne kolory przemienią kuchnię w tętniące życiem centrum domu

Kuchnia marzeń dla całej rodziny przypomina malarski warsztat: znajdziesz tam barwność elementów i akcesoriów, kolorowe owoce, do tego butelki, zielone rośliny a nawet dziecięce zabawki. Szukasz pomysłu na wyposażenie kuchni i kolory ścian, które dobrze się z tym łączą? Dlaczego by nie skorzystać z odważnego połączenia różnorodności? Kuchnia przywołuje kolorem ścian niebo za oknem, soczyście żółty akcent wprowadza do domu słońce, a jasne drewno kreuje we wnętrzu radosny nastrój. Panele w stylu neo-pop w strefie pracy i za zlewozmywakiem dodają do tego kolorystyczne kontrasty: żywiołowo i nowocześnie.

Nie ulega wątpliwości: Ta energetyczna całość emanuje harmonią za sprawą spokojnych elementów. Scenerię dopełniają kombinacja zlewozmywakowa marki hansgrohe, biały blat i neutralne szafki. Minimalistycznie zaprojektowany zlewozmywak ze stali szlachetnej współgra z innowacyjną baterią kuchenną, która stanowi dla niego wspaniałą oprawę. Bateria oferuje dwa rodzaje strumieni, które można przełączać za dotknięciem przycisku oraz element sterowania wodą na przednim brzegu zlewozmywaka. Sterowanie wodą za pomocą dźwigni jest ergonomiczne i intuicyjne. Dla efektywnej pracy w dobrze rozplanowanej kuchni z akcentami w stylu neo-pop.

Zlewozmywak combi - miejsce spokojnej pracy

Efektywna praca w kuchni dzięki kombinacji zlewozmywakowej - łatwa i efektywna obsługa dźwigni na przednim panelu.

Minimalistyczny zlewozmywak przed dekorem w stylu neo-pop.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy