Nowości marki hansgrohe w strefie zlewozmywaka

Nowa definicja kuchennego zlewozmywaka - z 2-otworową baterią Select z Serii M71 marki hansgrohe

Odkryj rewolucyjny komfort obsługi w strefie kuchennego zlewozmywaka: Seria M71 w wariancie baterii 2-otworowej Select oddziela sterowanie wodą od armatury. Oddzielne elementy obsługi umieszczone na brzegu zlewozmywaka ułatwiają pracę, podczas gdy bateria pozostaje w swojej tradycyjnej pozycji. Technologia Select zapewnia wygodę za dotknięciem przycisku, a minimalistyczne wzornictwo komponuje się stylowo z każdym wnętrzem.

hansgrohe seria M71 z oddzielnym elementem sterującym.
Zredukowane wzornictwo, przemyślane funkcje. Nowości marki hansgrohe z Serii M71 z całą pewnością staną się sercem Twojej kuchni.

Komfort obsługi do kwadratu: hansgrohe M71 Select w wariantach 2-otworowych

Te baterie wniosą świeżą energię do Twojej kuchni: Steruj wodą z wygodnego miejsca na przednim brzegu zlewozmywaka i ciesz się funkcjonalną swobodą. Oddzielne elementy obsługi 2-otworowych baterii M71 Select nadzwyczajnie ułatwiają pracę w strefie zlewozmywaka: Włączanie i wyłączanie wody staje się wygodniejsze niż kiedykolwiek dotychczas. Zredukowane wzornictwo przekona Cię równie mocno, co ogromny zakres działania Twojej nowej pomocy kuchennej: Za sprawą innowacyjnego rozwiązania, jakim jest sBox, nowe produkty posiadają funkcję wyciąganej wylewki na długość nawet 76 cm – dzięki precyzyjnemu prowadzeniu węża. Wybierz swojego faworyta z dwóch funkcjonalnych wariantów obsługi:

Wystarczy dotknięcie przycisku na brzegu zlewozmywaka: Wodo płyń!

Włączanie i wyłączanie wody w przypadku Serii M71 z przyciskiem Select jest w bezpośrednim zasięgu dłoni: Oddzielny element obsługi montuje się na brzegu zlewozmywaka lub na kuchennym blacie - tam, gdzie jest to najwygodniejsze dla Ciebie. Podczas mycia warzyw lub napełniania garnków możesz wyłączyć lub wyłączyć wodę w mgnieniu oka za dotknięciem przycisku. Także łokciem lub wierzchem dłoni, jeśli masz akurat zajęte ręce. Obrót przycisku otwiera lub zamyka odpływ wody.
Także korpus baterii posiada zintegrowane inteligentne funkcje: Można na nim wygodnie ustawić wstępną intensywność strumienia i temperaturę wody. Za pomocą przycisku na wylewce baterii możesz przełączać rodzaj strumienia pomiędzy strumieniem normalnym i strumieniem prysznicowym.

Przechylanie i obracanie: Ciesz się ergonomicznym komfortem korzystania z wody

Jakaż to wygoda! W przypadku wariantu M71 z uchwytem na brzegu zlewozmywaka masz wszystko pod kontrolą: Przechylając dźwignię możesz dodać strumieniowi mocy lub zredukować jego intensywność. Obracając dźwignią możesz dopasować temperaturę. Także i w tym wariancie zintegrowana jest technologia Select: Na wylewce baterii znajduje się subtelny przycisk. Za jego pomocą można jednym lekkim naciśnięciem włączyć lub wyłączyć wodę. Bateria pozostaje przy tym po prostu w trybie uruchomionym.

Dowiedz się więcej na temat naszych nowych 2-otworowych baterii kuchennych M71 Select. Z tego komfortu nie będziesz już chciał zrezygnować.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy