Bateria kuchenna, która filtruje i mineralizuje

Kobieta pobiera wodę w strefie zlewozmywaka z baterii kuchennej Aqittura M91.
Uzdatnianie i mineralizacja wody

Aqittura M91 FilterSystem: zoptymalizowana woda pitna na każde podniebienie

Uszlachetniona woda pitna z kranu w mgnieniu oka! Ekskluzywna bateria kuchenna Aqittura M91 FilterSystem zaserwuje Ci zawsze świeżą porcję przefiltrowanej i zoptymalizowanej wody. Zdecyduj, jaką wodę lubisz najbardziej: technologia MINTEC® wzbogaca Twoją wodę  w cenne minerały i uwalnia ją od zanieczyszczeń organicznych. Aqittura M91 podniesie Twój apetyt na wodę - dla lepszego samopoczucia.

Aqittura M91 FilterSystem zapewnia dobre samopoczucie na co dzień

Zlewozmywak kuchenny jako centralne miejsce akcji w kuchni.
Stylowy łuk baterii Aqittura FilterSystem 210 szczególnie harmonijnie wpisuje się w aranżacje z kuchenną wyspą bez wiszących szafek.

Poczuj przyjemną równowagę smaku i zbilansowanej zawartości minerałów. Z Aqittura M91 FilterSystem w mgnieniu oka zoptymalizujesz wodę z kranową . Wszechstronny system filtracji oferuje rozwiązania dla wody, która jest zbyt twarda (wysoka zawartość wapnia) lub odwrotnie, dla szczególnie miękkiej wody, w której brakuje wapnia. Minerały w odpowiednich proporcjach zapewniają dobre samopoczucie. 

Wielofunkcyjna bateria kuchenna hansgrohe serwuje zoptymalizowaną wodę w prosty sposób za pośrednictwem technologii Push na wylewce baterii. Oprócz innowacyjnych technologii, Aqittura M91 FilterSystem oferuje również wspaniałą estetykę: bateria kuchenna jest dostępna w dwóch wersjach wzornictwa, ze stylową wylewką w kształcie łuku lub w wersji liniowego wzornictwa. Dla każdej wersji do wyboru są trzy warianty kolorystyki powierzchni: matowa czerń, chrom lub stal nierdzewna.

Minerały to kluczowy element zdrowego stylu życia

Kobieta przy biurku pije wodę ze szklanki.
Nowość kuchenna marki hansgrohe przekonuje smakiem przefiltrowanej i uszlachetnionej wody. Technologia filtracji i mineralizacji MINTEC® optymalizuje wodę, całkowicie dopasowując ją do Twoich potrzeb.

Na pewno wiesz o tym, że określone minerały w naszej wodzie pitnej są niezbędnymi składnikami zdrowej diety. Nasz organizm potrzebuje ich do zapewnienia wielu funkcji, takich jak elastyczne mięśnie, tworzenie kości i układ nerwowy. Zoptymalizuj swój osobisty bilans wodny dzięki zdrowym solom mineralnym, takim jak magnez, wapń, potas i sód. Wybierz jeden z filtrów marki hansgrohe:

  • Harmony zawiera magnez oraz potas i poprawia przyjemność picia niezależnie od twardości wody.
  • Life jest idealny do kompensacji niewielkiej ilości wapnia w obszarach o szczególnie miękkiej wodzie. Ponadto magnez i potas uszlachetniają wodę pitną.
  • Sport to filtr mineralizujący, który równoważy minerały, które entuzjaści sportu i fitnessu tracą wraz z potem. Należą do nich magnez, potas i sód.

Minerały pochodzą z europejskich skał solnych, a ich dozowanie jest dobrze zbilansowane (technologia filtracji i mineralizacji MINTEC®). Wszystkie filtry zawierają również węgiel aktywny. Dzięki temu możesz beztrosko cieszyć się wodą z kranu i poprawić swój bilans minerałów.

Dostępne są również filtry z węglem aktywnym, opcjonalnie z wymieniaczami jonowymi. Zapewniają one lepszą jakość wody i w razie potrzeby zmniejszają zawartość wapnia.

 Kobieta montuje wkład filtrujący w szafce pod zlewozmywakiem.
Filtr w szafce pod zlewozmywakiem nie zajmuje dużo miejsca. Wymiana wkładu filtrującego jest bardzo prosta.

Aqittura M91 – łatwa wymiana filtra

Z rozwiązaniem klasy premium, jakim jest bateria Aqittura M91 FilterSystem, szybko znajdziesz się w posiadaniu nowego filtra. Filtry i wkłady mineralizacyjne można kupić online. Wymiana filtra w szafce pod zlewozmywakiem jest błyskawiczna.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy