Obfita kuchnia z rodziną i gośćmi.
Trendy dla Twojej kuchni

Aktualne pomysły aranżacyjne na Twoją wymarzoną kuchnię: Pozwól się zainspirować!

Czy dla Ciebie kuchnia też jest centrum mieszkania? Być może już myślisz o tym, żeby dzięki świeżym pomysłom aranżacyjnym wykreować swoją absolutnie osobistą kuchnię marzeń? Dla Ciebie zrobiliśmy rozpoznanie podczas międzynarodowych targów. Zebraliśmy aktualne trendy zorientowane na więcej komfortu i mieszkalnej jakości wokół kuchni i zlewozmywaka. Zainspiruj się przed przystąpieniem do projektowania!

Najgorętsze trendy kuchni: Co jest aktualnie na czasie w temacie kuchenki i zlewozmywaka

Od strefy roboczej podczas gotowania, przez przestrzeń imprezową, po miejsce spotkań z rodziną: W kuchni zawsze dużo się dzieje. Dotyczy to także trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz w obszarach takich jak kuchenka, zlewozmywak i jadalnia. Nasze galerie zdjęć aktualnych i modnych projektów kuchni pobudzają apetyt na małe i duże zmiany. W ten sposób komfortowa kuchnia marzeń stanie się najgorętszym miejscem w całym domu.

Kuchnia staje się nową przestrzenią dobrego samopoczucia

Centrum mieszkania przechodzi transformację: Strefy wypoczynku, gotowania i gościnna spotykają się dziś w jednej nowoczesnej przestrzeni dobrego samopoczucia. Przygotowywanie smacznych potraw nie jest już radykalnie oddzielone od przytulnej strefy wypoczynku. Wspólne gotowanie przynosi przecież o tyle więcej radości! Interaktywna gościnność także znajduje swoje odzwierciedlenie w aranżacji: Jednolite materiały wizualnie łączą ze sobą strefy domu, do czego przyczyniają się także mieszkalne meble w kuchni. hansgrohe śledzi kuchenne trendy i dostarcza innowacyjnych produktów o pięknym wzornictwie dedykowanych sercu Twojego domu. Fakt, że spełniają one najwyższe wymagania w dziedzinie funkcjonalności i długowieczności, jest w hansgrohe standardem. Pozwól zainspirować się naszym galeriom zdjęć.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy