Siedziba grupy Hansgrohe w Schiltach.
Markowy produkt przedstawia się

Grupa Hansgrohe - liczby i fakty

Tutaj znajdziesz wartościowe informacje na temat przedsiębiorstwa Hansgrohe. Za sprawą 34 spółek i 21 biur handlowych na całym świecie firma Hansgrohe należy do ścisłej czołówki globalnych graczy branży sanitarnej. W roku finansowym 2018 firma zatrudniała 4.700 pracowników i osiągnęła obrót roczny w wysokości 1,081 mld EURO. Marka "hansgrohe" należy do Grupy Hansgrohe wraz z marką "AXOR".

Przyszłość wyrasta z tradycji

Specjalista w dziedzinie baterii i pryszniców Hansgrohe to firma z długą historią. Założyciel firmy, Hans Grohe, zapoczątkował jej historię w 1901 roku: od niewielkiej manufaktury wyrobów metalowych w Schwarzwaldzie. Kreatywne centrum oraz główna siedziba firmy znajdują się tam w dalszym ciągu. Jednak dziś, powołana do życia przez "błyskotliwego Hansa" marka hansgrohe cieszy się światową renomą: Jej produkty są użytkowane i cenione na całym globie.

Grupa Hansgrohe: Obecna na wszystkich kontynentach

Firma Hansgrohe...

  • jest europejską spółką akcyjną (Societas Europaea), nienotowaną na giełdzie;
  • ma dwóch głównych akcjonariuszy:
    - amerykański koncern Masco Corporation, Taylor/Michigan, będący głównym udziałowcem (68 procent)
    - spółka Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH, Schiltach, należąca do rodziny Klausa Grohe (32 Procent).

Działająca na szeroką skalę międzynarodowo Grupa Hansgrohe produkuje swoje wyroby w Niemczech, Francji, Chinach i USA. Około 77% swoich obrotów generuje poza granicami Niemiec i dostarcza produkty do ponad 140 krajów.

Dla Twojej orientacji: Marka hansgrohe - przedsiębiorstwo Hansgrohe

Na tej stronie internetowej znajdziesz wszystko na temat marki hansgrohe i jej produktów klasy premium do łazienki i kuchni. Produkty designerskiej marki AXOR, dedykowane luksusowym łazienkom i kuchniom, znajdziesz na stronie internetowej AXOR. Na stronie Grupy Hansgrohe zebraliśmy dla Ciebie ważne informacje na temat przedsiębiorstwa Hansgrohe .

Linki poniżej poprowadzą Cię bezpośrednio na stronę Grupy Hansgrohe:

Czynnik nr 1 decydujący o sukcesie: Zasoby ludzkie

To też jest częścią naszej historii już od 1901 roku: W Hansgrohe pracują ludzie, których pasją jest tworzenie wynalazków. Którzy uwielbiają obcowanie z pięknie zaprojektowanymi i doskonale działającymi produktami najwyższej jakości. Którzy mogą zabłysnąć wybitnym know-how w swoich fachowych dziedzinach. Którzy angażują się codziennie na nowo, także na rzecz zasobów wody. Tych zaangażowanych osób jest aktualnie 5000. Tendencja jest wzrostowa. To oni są kluczem do nieprzerwanego rozwoju Grupy Hansgrohe.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy