Główna siedziba Grupy Hansgrohe w Schiltach, Niemcy.
Globalny gracz przedstawia się

Grupa Hansgrohe - liczby i fakty

Grupa Hansgrohe z siedzibą w Schiltach (Niemcy) jest globalnym graczem branży łazienkowej i kuchennej. Tutaj dowiesz się więcej o firmie i naszych wartościach. Na marginesie: hansgrohe to, obok AXOR, jedna z marek należących do Grupy Hansgrohe.

Przyszłość wyrasta z tradycji

Grupa Hansgrohe to wiodące w dziedzinie innowacji, wzornictwa i jakości przedsiębiorstwo należące do branży łazienkowej i kuchennej. Obok hansgrohe, marki premium, której stronę właśnie odwiedzasz, do przedsiębiorstwa Hansgrohe należy również marka AXOR, dedykowana luksusowym łazienkom i kuchniom. 

Baterie, prysznice i systemy prysznicowe tego założonego w 1901 roku w Schwarzwaldzie przedsiębiorstwa nadają wodzie formę i funkcję. Wyjątkowe wynalazki, takie jak

  • pierwsza główka prysznicowa z różnymi rodzajami strumienia,
  • pierwsza bateria kuchenna z wyciąganą wylewką lub nawet
  • pierwszy drążek prysznicowy

to kamienie milowe w historii firmy.

Grupa Hansgrohe słynie z wysokiej jakości długowiecznych produktów oraz z odpowiedzialności względem człowieka i środowiska. Zrównoważona produkcja i produkty oszczędne pod względem zużycia zasobów jest silnie zakorzeniona w działalności przedsiębiorstwa na całym świecie. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie, skorzystaj z poniższych linków. Prowadzą one bezpośrednio na stronę Grupy Hansgrohe. Tam przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet najważniejszych informacji.

Czynnik sukcesu: Zespół

W Hansgrohe pracują ludzie, którzy pasjonują się innowacjami. Uwielbiają mieć do czynienia z pięknie zaprojektowanymi i dobrze działającymi produktami. Błyszczą wybitnym know-how w swoich specjalistycznych dziedzinach. Codziennie otwierają się na to, co nowe i angażują, również w sprawy wody. To oni są kluczem do nieustająco rozwijającego się sukcesu Grupy Hansgrohe.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy