Trend łazienkowy: odważny, podłogowy prysznic i przejrzysty design.
Trendy dla Twojej łazienki

Oto co jest na czasie w łazience i zachwyci Cię: Pozwól się zainspirować!

Uwielbiasz odkrywać nowe trendy mieszkaniowe i pomysły na łazienkę? Już niewielkie zmiany pozwolą wykreować więcej nastrojowości. Za pomocą designerskich baterii i pryszniców możesz przeprowadzić stylową modernizację, bardziej kompleksowe rozwiązania zapewnią więcej komfortu. Aby dostarczyć Ci inspiracji, zebraliśmy dla Ciebie aktualne trendy podpatrzone na międzynarodowych targach poświęconych łazience i nowoczesnej architekturze wnętrz.

Najnowsze pomysły na wyposażenie Twojej wymarzonej łazienki

Modny projekt łazienki opiera się na naturalnej charyzmie i charakteryzuje się przyjazną atmosferą. Czy dostrzegasz trend w kierunku autentycznych powierzchni, które wyglądają stylowo w połączeniu z wyraźnymi liniami armatury? A może pragniesz mieć łazienkę w stylu loftowego mieszkania lub chcesz urozmaicić swoją łazienkę ulubionymi przedmiotami? W naszej galerii zdjęć trendów w projektowaniu łazienek znajdziesz inspirację do wprowadzenia zmian dużych i małych.

Inspiracja stylem życia i designem może sprawić, że łazienka będzie bardziej przypominać spa

W dzisiejszych czasach łazienka to znacznie więcej niż tylko pomieszczenie do higieny osobistej i szybkiego prysznica. To centrum relaksu, miejsce, w którym można naładować akumulatory. Staje się również miejscem bardziej przytulnym, dlatego powinno odzwierciedlać osobisty styl. To naturalne, że trendy w projektowaniu wnętrz wkraczają także do łazienki i wzbudzają entuzjazm w jej aktualizowaniu. hansgrohe uważnie monitoruje rozwój projektowania łazienek, wspierając Cię innowacyjnymi i estetycznymi produktami. Są one nie tylko najnowocześniejsze pod względem stylu i najwyższej jakości, ale można je również łączyć na wiele sposobów.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy