Sport sponsorship from the hansgrohe brand.
BORA-hansgrohe

Po najwyższych osiągnięciach czas na głębokie odprężenie

Pasja, którą jest dla nas woda, uzasadnia nasze zaangażowanie w sport. Ostatecznie wydajność jest ściśle związana z tym eliksirem życia - tak samo jak marka hansgrohe z najpiękniejszymi chwilami w kontakcie z wodą. Kolarstwo to dyscyplina innowacyjna, dynamiczna i wywołująca entuzjazm tłumów, podobnie jak nasze produkty do łazienki i kuchni. Dlatego właśnie hansgrohe jest oficjalnym sponsorem tytularnym pierwszoklasowej drużyny kolarskiej BORA-hansgrohe.

Prysznic, który imponuje profesjonalistom ...
i tobie

Chłopcy codziennie przesuwają swoje granice, inspirują wytrwałością i dynamiką w swojej bardzo wymagającej pracy. Woda to codzienna dawka energii: hansgrohe pomaga skupić się na kolejnym wyzwaniu, a następnie oferuje relaks pod prysznicem. Najlepsi sportowcy doceniają tę motywację i nagrodę dzięki luksusowemu prysznicowi: zgodnie z badaniem dziewięciu na dziesięciu konsumentów * zgadza się, że hansgrohe PowderRain dało im „najlepsze doświadczenie pod prysznicem”. Nic dziwnego: aksamitnie miękkie mikrokrople otulają delikatnie, niczym orzeźwiający letni deszcz. Delikatność to nie jedyna cecha strumienia PowderRain, jest także skuteczny dzięki innowacyjnej technologii.

Relaks i skuteczność: jazda na rowerze jest szczególnie dynamiczna i inspiruje tłumy, tak jak produkty hansgrohe w łazience i w  kuchni. Dlatego logicznym jest, że hansgrohe wspiera profesjonalny zespół BORA-hansgrohe w osiąganiu najlepszych wyników. Weź udział w naszej rywalizacji online „Wyzwanie rowerowe hansgrohe” i skorzystaj z okazji, aby wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać na przykład najwyższej jakości główkę prysznicową Raindance Select z PowderRain dla zupełnie nowej jakości kąpieli pod prysznicem.

Obserwuj ich postępy

Drużyna kolarska BORA - hansgrohe udostępnia informacje na oficjalnej stronie internetowej i w social mediach:

Po Tour de France nasi chłopcy będą dawać z siebie wszystko na następujących wyścigach:
  • Tour of Spain 2019 Vuelta, 24.08. - 15.09.2019
  • Brittany Classic - Ouest France, 01.09.2019
  • UCI World Championship Yorkshire, 29.09.2019
  • Il Lombardia, Włochy, 12.10.2019
* W grudniu 2018 r. 1500 konsumentów przetestowało hansgrohe PowderRain w trnd, największej społeczności marketingowej w Europie.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy