Sportsponsoring der Marke hansgrohe.
BORA-hansgrohe

Po najwyższych osiągach czas na głębokie odprężenie

Pasja, którą jest dla nas woda, uzasadnia nasze zaangażowanie w sport. Ostatecznie wydajność jest ściśle związana z tym eliksirem życia - tak samo jak marka hansgrohe z najpiękniejszymi chwilami w kontakcie z wodą. Kolarstwo to dyscyplina innowacyjna, dynamiczna i wywołująca entuzjazm tłumów, podobnie jak nasze produkty do łazienki i kuchni. Dlatego właśnie hansgrohe jest oficjalnym sponsorem tytularnym pierwszoklasowej drużyny kolarskiej BORA-hansgrohe.

Peter Sagan duscht mit hansgrohe Handbrause.
Peter Sagan, Mistrz Świata w kolarstwie szosowym od 2015 roku

Z hansgrohe każda chwila w kontakcie z wodą jest najpiękniejszym przeżyciem. Drogocenna woda jest żywiołem nierozerwalnie połączonym ze sportem. W ten sposób marka hansgrohe pomaga skoncentrować się na kolejnym wyzwaniu, a po intensywnym dniu zapewnia odprężenie pod prysznicem: Wyczynowi sportowcy, którzy codziennie dają z siebie maksimum wydajności, cenią sobie relaks będący nagrodą po wysiłku którą jest kąpiel pod prysznicem. Dla tego marka hansgrohe jest oficjalnym sponsorem tytularnym pierwszej klasy drużyny kolarskiej BORA-hansgrohe: Dyscyplina sportowa, która jest wyjątkowo dynamiczna i innowacyjna, i zachwyca tłumy - tak jak produkty marki hansgrohe do łazienki i kuchni.

Drużyna Bora-hansgrohe narzuca tempo - nasi czołowi sportowcy w akcji

*1700 konsumentów z DE, UK, FR, NL i BE przetestowało tę główkę prysznicową (2013-2015) w trnd, największej w Europie platformie marketingu społecznościowego.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy