Kolaż: to jest to, o co nam chodzi z hansgrohe.
Solidnie przetestowane, certyfikowane przez niezależne instytucje

Markowa jakość hansgrohe w asortymencie baterii i pryszniców

Co właściwie oznaczają pojęcia jakość premium lub jakość markowa? My rozumiemy przez to: najwyższą jakość formy i funkcji. Po to, abyś mógł cieszyć się swoimi produktami marki hansgrohe przez długi czas. Surowe wytyczne i testy na etapach rozwoju i produkcji są u nas oczywistością. Oprócz tego, niezależne instytuty wielokrotnie potwierdzają naszą wysoką jakość certyfikatami. Na hansgrohe możesz polegać.

Hansgrohe oferuje markową jakość. Od 1901

W przypadku "jakości" pierwsze, co przychodzi na myśl, to wartościowe produkty. Od nas je otrzymasz, nie ma, co do tego wątpliwości. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów przystosowanych dla wody pitnej, które zostały sprawdzone w długookresowych testach. Jednak Grupa Hansgrohe pod pojęciem "pierwszorzędnej jakości wykonania" rozumie znacznie więcej. Naszą definicję jakości opieramy na czterech filarach: Jakość produktu, jakość wzornictwa, jakość produkcji i jakość serwisu.

Poprzeczkę stawiamy sobie wysoko. Doceniają to klienci na całym świecie, a także nasi partnerzy w obszarze wykonawstwa i inwestycji. Nie bez przyczyny producent baterii i pryszniców ze Schwarzwaldu jest jednym z wiodących przedsiębiorstw branży sanitarnej. A także branżowym liderem wzornictwa.

Czterowymiarowe pojęcie jakości według Hansgrohe

 • Jakość produktu. Możesz polegać na bezpiecznych i stabilnych produktach, które zostały stworzone, aby cieszyć przez długie lata. Jakość Hansgrohe oznacza także: Przyjazną obsługę, inteligentne funkcje, prosty montaż i innowacyjne technologie o prawdziwej wartości dodanej dla Ciebie.
 • Jakość wzornictwa. Doskonałe wzornictwo ma uniwersalną wartość, która trwa dłużej niż szybko przemijające trendy. To oznacza, że: W naszych ponadczasowych produktach łazienkowych zakochasz się na długo i będziesz z nich chętnie korzystać nawet po wielu latach. Jakość wzornictwa w Hansgrohe oznacza zawsze: wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Zostało to potwierdzone przez wiele wyróżnień i nagród w dziedzinie wzornictwa.
 • Jakość produkcji. W swojej produkcji Hansgrohe stawia na jakość materiałów, zaawansowaną technologię i precyzyjne wykonanie. A także na ochronę środowiska, efektywne korzystanie z zasobów i dobre warunki pracy dla zespołu. Powstające w ten sposób, z dbałością o środowisko i jakość, produkty, możesz nabyć z czystym sumieniem.
 • Jakość serwisu. Dla Ciebie jesteśmy zawsze dyspozycyjni. Spotkaj się z nami na targach i wydarzeniach lub odkryj nasze produkty na żywo na ekspozycji w warszawskiej Hali Koszyki. Fakt, że nasi partnerzy specjalistyczni i handlowi są doskonale przeszkoleni, niesie dla Ciebie również same zalety.

W przypadku produktów sanitarnych, bezpieczeństwo, higiena i niezawodna funkcja mają pierwszorzędne znaczenie. Dlatego na całym świecie Hansgrohe powierza kontrolę i certyfikację niezależnym instytucjom, takim jak TÜV czy DVGW, na przykład w obszarach ochrony przed poparzeniem, bezpieczeństwa dla wody pitnej, oszczędności wody i energii, a także bezpieczeństwa obsługi i elektroniki. Dzięki temu, produkt premium podkreśla swoje wysokie standardy w aspekcie jakości, bezpieczeństwa konsumenta i ochrony środowiska naturalnego.

Zatwierdzenie próbne Zatwierdzenie bezpieczeństwa TÜV SÜD, nadzór nad produkcją.

Certyfikacja przez TÜV SÜD: "Sprawdzone bezpieczeństwo, nadzorowana produkcja"

Znak TÜV-SÜD - sprawdzone bezpieczeństwo, nadzorowana produkcja można znaleźć na urządzeniach gospodarstwa domowego, elektronice służącej rozrywce, produktach sportowych i wypoczynkowych, zabawkach, narzędziach i meblach. Za pomocą tego znaku TÜV SÜD potwierdza, że produkty danych producentów spełniają krajowe i międzynarodowe standardy. Oprócz tego również zakłady produkcyjne są monitorowane.

Markowe produkty hansgrohe, uznane przez TÜV SÜD za dobre i bezpieczne, to na przykład:

 • Głowice prysznicowe Raindance Rainmaker, także z oświetleniem
 • Zestawy prysznicowe Unica Comfort z uchwytem i podpórką pod stopę
 • Zlewozmywaki kuchenne do wbudowania, wykonane ze stali szlachetnej, we wszystkich rozmiarach i wariantach
Sprawdź certyfikat DVGW dla hansgrohe.

Certyfikacja przez DVGW (Niemieckie Stowarzyszenie Branży Gazu i Wody)

W swojej działalności DVGW koncentruje się przede wszystkim na tematach bezpieczeństwa, higieny, ochrony środowiska naturalnego i ochrony konsumenta. Za pomocą swoich znaków kontrolnych DVGW potwierdza bezpieczeństwo instalacji gazowych i wodnych zgodnie z najwyższymi standardami międzynarodowymi, a także wspiera branżę w kwestiach techniczno-naukowych.

Markowe produkty hansgrohe posiadające znak kontrolny DVGW to na przykład:

 • Natynkowe baterie mieszające i termostaty do wanny i prysznica
 • Podtynkowe baterie mieszające i termostaty do wanny i prysznica
 • Podtynkowe zestawy podstawowe
 • Baterie umywalkowe i bidetowe z kompletami odpływowymi
 • Bateria umywalkowa z wężami przyłączeniowymi
 • Główki prysznicowe
 • Węże prysznicowe 
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy