Oszczędzaj wodę z hansgrohe.
Kalkulator oszczędności wody hansgrohe

Koszty za wodę: Oblicz potencjał swoich oszczędności!

Poszukujesz nowej armatury lub prysznica? Oszczędność produktu pod względem zużycia cennych zasobów ma dla Ciebie znaczenie? Bingo: Wiele produktów marki hansgrohe wyposażonych jest w przyjazną dla środowiska technologię EcoSmart, która automatycznie redukuje przepływ wody. Zmniejszone zużycie zasobów jest korzystne dla Twojego portfela i środowiska naturalnego.

Oszczędzaj wodę - i odwdzięcz się planecie

Odkryj teraz, jak wiele faktycznie zmieniają technologie EcoSmart i CoolStart

Mnóstwo produktów hansgrohe pozwoli Ci automatycznie oszczędzać zasoby: Nasze prysznice wyposażone w technologię EcoSmart zużywają do 60 procent mniej wody niż konwencjonalne produkty. To oznacza także: Znaczny procentowy udział świeżej wody w ogóle nie wymaga podgrzania. Dlatego dzięki EcoSmart ponosisz również mniejsze koszty energii.

Koszty za wodę: Oblicz ile zaoszczędzisz dzięki produktom marki hansgrohe

Za pomocą kalkulatora oszczędności wody hansgrohe dowiesz się tego szybko i w prosty sposób. Prawdziwy hit: Otrzymasz również informację o liczbie drzew, które można byłoby podlać zaoszczędzoną przez Ciebie wodą. Do dzieła: oblicz najpierw koszty wody, a potem solidnie oszczędzaj!

  • Prysznice: Kalkulator oszczędności pozwoli Ci oszacować, jak pozytywnie prysznic EcoSmart wpłynie na Twoje rachunki za wodę i energię. Odpowiednio dla typu prysznica, na przykład Raindance Select, to narzędzie online obliczy indywidualny potencjał oszczędności dla Twojego gospodarstwa domowego.
  • Baterie: Wszystkie baterie umywalkowe marki hansgrohe są wyposażone w EcoSmart. Wymiana Twojej starej baterii na nową z pewnością się więc opłaci. Dodatkowo możesz zaoszczędzić cenną energię, jeśli zdecydujesz się na baterię z CoolStart. W tę energooszczędną technologię marka hansgrohe wyposażyła wiele swoich baterii umywalkowych. Dzięki niej ciepła woda płynie tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście potrzebna. 


Wskazówka: W dziale Porady marki hansgrohe odnośnie oszczędzania wody dowiesz się, jak nawet drobne zmiany w naszych przyzwyczajeniach mogą pomóc obniżyć zużycie zasobów. 

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy