Nowoczesne główki prysznicowe - bardzo łatwe w użyciu.
Baterie, prysznice i dodatki w nowoczesnej łazience

Wyjątkowe połączenie formy i funkcji: Produkty łazienkowe marki hansgrohe

Łazienka nie jest jedynie miejscem służącym higienie - jest przestrzenią mieszkalną, w której wypoczywamy. Strefy prysznica stają się coraz bardziej przestronne, a nowe materiały, takie jak szkło, nadają łazience nowego, współczesnego wizerunku. Produkty marki hansgrohe uczynią Twoją łazienkę wygodniejszą. Zanurz się w łazienkowym świecie marki hansgrohe i odkryj pełne wyrazu kierunki stylistyczne, innowacyjne wzornictwo i pomocne technologie.

Nowości marki hansgrohe

Odkryj nasze nowości w obszarze ekskluzywnego wzornictwa łazienkowego

Indywidualny projekt łazienki z prysznicami, bateriami i termostatami marki hansgrohe

Aranżacja łazienki odgrywa kluczową rolę podczas urządzania nowego mieszkania lub remontu. Cele nowoczesnego projektowania łazienki wykraczają poza funkcjonalność. Obok innowacyjnej technologii dedykowanej odpowiedzialnemu korzystaniu z wody, na pierwszy plan wysuwają się ergonomiczny komfort i przyjemność estetyczna. Eksploruj nasz bogaty asortyment i znajdź wymarzony produkt do swojej osobistej oazy wellness. Od A do Z: Dzięki różnorodności form, materiałów i funkcji nadasz swojej łazience indywidualnego charakteru.

Inspiracje i porady odnośnie realizacji indywidualnych koncepcji łazienkowych

Nowoczesna aranżacja łazienki wymaga kompleksowego projektowania. Z koncepcją aranżacji wiąże się mnóstwo detali, o których należy pamiętać i które wymagają podjęcia przez Ciebie decyzji. Jako producent baterii łazienkowych z wieloletnim doświadczeniem, hansgrohe to partner, na którym możesz polegać we wszystkich kwestiach związanych z projektowaniem łazienki. W fazie podejmowania decyzji hansgrohe wspiera Cię informacjami o trendach i nowościach we współczesnej łazience. Zanurz się w świat łazienek marzeń i eksploruj koncepcje stylistyczne hansgrohe.

Po zdefiniowaniu funkcjonalnych i estetycznych warunków ramowych projektu łazienki, w Poradniku łazienkowym marki hansgrohe znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci zrealizować Twoje zamierzenia. Na pierwszym planie pojawiają się przy tym rady odnośnie postępowania podczas projektowania łazienki, instalacji, pielęgnacji i konserwacji.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy