Często zadawane pytania

Baterie kuchenne

Tutaj znajdziesz pomocne wskazówki i odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące baterii kuchennych marki hansgrohe. Wybierz interesujące Cię pytanie poniżej i wyświetl odpowiedź.

Obrotowa wylewka baterii kuchennej jest nieszczelna. Co mogę zrobić?

Jeżeli po uruchomieniu baterii w dolnej części wylewki wypływa woda, należy wymienić uszczelki w obrotowej wylewce. Informacje na temat części zamiennych znajdziesz w naszym Katalogu części zamiennych. W tym celu wpisz numer artykułu w polu wyszukiwarki po prawej stronie. Niezbędną część zamienną możesz zamówić za pośrednictwem specjalistycznego punktu handlowego w Twojej okolicy. Opcjonalnie możesz przesłać do nas zapytanie wraz ze zdjęciami swojej baterii za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Z baterii kuchennej z wyciąganą wylewką płynie niedostateczna ilość wody. Co mogę zrobić?

Między wyciąganym wężem a wyciąganą wylewką prysznicową znajduje się malutkie sitko zamontowane w złączce przyłączeniowej wyciąganego węża. Należy je wyjąć za pomocą ostrego przedmiotu, oczyścić i zamontować ponownie. Możesz również sprawdzić i wyregulować ilość wody za pomocą zaworów kątowych.

W baterii kuchennej z wyciąganą wylewką oba rodzaje strumienia płyną jednocześnie. Jak można rozwiązać ten problem?

W tym przypadku należy wymienić całą wyciąganą wylewkę prysznicową, ponieważ naprawa wyciąganej wylewki prysznicowej nie jest niestety możliwa. Odpowiedni numer części zamiennej dla wyciąganej wylewki prysznicowej znajduje się w dołączonej instrukcji montażu.

Na czym polega montaż baterii kuchennej hansgrohe pod oknem i jak można ją położyć?

Przytrzymaj baterię za podstawę (uwaga: nie za wylewkę!), pociągnij pionowo do góry i połóż baterię na bok na kuchennym blacie (na ściereczce lub innym miękkim materiale).
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy