Schiltach jako siedziba Hansgrohe.
Wartości firmy

Jakość, na której możesz polegać

Jakość naszych produktów odczujesz podczas kąpieli pod prysznicem lub podczas mycia rąk. Ale co za nią stoi? Co napędza Hansgrohe, jakie znaczenie ekonomiczne ma przedsiębiorstwo i w których obszarach przejmuje odpowiedzialność? Zajrzyj "przez dziurkę od klucza" do wnętrza firmy ze Schwarzwaldu, której produkty można spotkać na całym globie. Przeczytaj, co nas określa. I co jest dla nas ważne.

Na sprawdzonej markowej jakości hansgrohe możesz polegać. Korzyści dla Ciebie: pierwszej klasy produkty, wiodące wzornictwo, odpowiedzialna społecznie produkcja i doskonały serwis. Te wartości pragniemy przedstawić Ci bliżej:

  • W części poświęconej jakości podzielimy się z Tobą tym, co w hansgrohe rozumiemy pod pojęciem "pierwszorzędnej jakości wykonania". 
  • Wzornictwo robi różnicę. Od ponad 30 lat Phoenix Design kształtuje oblicze marki hansgrohe. Dowiedz się więcej na temat tego studio projektowego o międzynarodowej renomie. Odkryj także niektóre z nagród w dziedzinie wzornictwa, które stanowią fundament wiodącej pozycji Grupy Hansgrohe w dziedzinie jakości i wzornictwa. 
  • W dziale poświęconym tradycji i innowacji zajrzysz pomiędzy karty historii przedsiębiorstwa. To może Cię zaskoczyć, ale Hans Grohe jest wynalazcą drążka prysznicowego. Po dziś dzień ta pomysłowość znajduje swoje odzwierciedlenie w niezliczonych patentach i ekscytujących technologiach, które wyznaczają przyszłe kierunki. 
  • Grupa Hansgrohe świadomie gospodaruje zasobami i działa odpowiedzialnie. W dziale Odpowiedzialność dowiesz się, jakie są inne dobre powody przemawiające za wyborem produktów marki hansgrohe.

Etyka i integralność w Hansgrohe

Zgodność z przepisami prawa, regulacjami i wewnętrznymi wytycznymi ma w Grupie Hansgrohe wysoki priorytet. Tylko postępując etycznie i integralnie w Hansgrohe jesteśmy w stanie dbać o bezpieczeństwo naszej firmy, pracowników i partnerów biznesowych.

Wątpliwości względem naszych etycznych fundamentów lub wykroczenia przeciwko nim mogą stanowić ryzyko dla przedsiębiorstwa, pracowników i innych osób. Z tego względu badamy wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne przesłanki wskazujące na naruszenia. Jeśli posiadasz informacje wskazujące na możliwe naruszenia lub chcesz złożyć skargę, możesz skontaktować się z naszą Infolinią ds. etyki Masco. Z tego samego kanału możesz skorzystać również do zgłaszania naruszeń prawa względem ludzi i środowiska.

W opisie procesu wskazujemy na konkretne obszary, w których mogą wystąpić naruszenia wymagające zgłoszenia. Dokument w wersji do pobrania znajdziesz poniżej.

Infolinię ds. etyki utworzyliśmy wspólnie z naszym koncernem macierzystym Masco Corporation. 

Więcej informacji znajdziesz na https://www.hansgrohe-group.com/en/about-us/sustainability/corporate-management

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy