Schiltach jako lokalizacja dla Hansgrohe.
Wartości firmy

Jakość, na której możesz polegać

Jakość naszych produktów odczujesz podczas kąpieli pod prysznicem lub mycia rąk. Ale co za nią stoi? Co napędza Hansgrohe, jakie znaczenie ekonomiczne ma przedsiębiorstwo i w których obszarach przejmuje odpowiedzialność? Zajrzyj "przez dziurkę od klucza" do wnętrza firmy ze Schwarzwaldu, której produkty można spotkać na całym globie. Przeczytaj, co nas definiuje. I co jest dla nas ważne.

Na sprawdzonej markowej jakości hansgrohe możesz polegać. Korzyści dla Ciebie: pierwszej klasy produkty, wiodące wzornictwo, odpowiedzialna społecznie produkcja i doskonały serwis. Te wartości pragniemy przedstawić Ci bliżej:

  • W części poświęconej jakości podzielimy się z Tobą tym, co w hansgrohe rozumiemy pod pojęciem "pierwszorzędnej jakości wykonania". 
  • Wzornictwo robi różnicę: Od ponad 30 lat Phoenix Design kształtuje oblicze marki hansgrohe. Dowiedz się więcej na temat tego studio projektowego o międzynarodowej renomie. Odkryj także niektóre z nagród w dziedzinie wzornictwa, które stanowią fundament wiodącej pozycji Grupy Hansgrohe w dziedzinie jakości i wzornictwa. 
  • W dziale poświęconym tradycji i innowacji zajrzysz pomiędzy karty historii przedsiębiorstwa. Czy wiedziałeś, że Hans Grohe jest wynalazcą drążka prysznicowego? Po dziś dzień ta pomysłowość znajduje swoje odzwierciedlenie w niezliczonych patentach i ekscytujących technologiach, które wyznaczają przyszłe kierunki. 
  • Grupa Hansgrohe świadomie gospodaruje zasobami i działa odpowiedzialnie. W dziale Odpowiedzialność dowiesz się, jakie są inne dobre powody przemawiające za wyborem produktów marki hansgrohe.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy