Przewodnik po łazience dookoła prysznica i co.
Bądź wszechstronnie poinformowany i korzystaj ze wsparcia

Serwis w markowej jakości

W hansgrohe zależy nam na tym, abyś posiadał informacje na każdy temat. Tutaj znajdziesz wartościową wiedzę na temat naszych produktów, na przykład z obszaru pielęgnacji czy gwarancji. A także angażujące, interaktywne treści: Odkryj nasz bogaty asortyment produktów dzięki broszurom i aplikacjom. Na ekspozycjach marki hansgrohe oraz na targach możesz doświadczyć wszystkiego na żywo: po prostu dotknij i wypróbuj. Życzymy Ci wiele radości podczas eksploracji!

hansgrohe u Twego boku

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: W hansgrohe doradztwem służą Ci osobiście wykształceni fachowcy, którzy zatroszczą się o Twój temat - niezależnie od tego, czy są to pytania na temat produktu, czy zapotrzebowanie na szersze informacje. Mistrzowie branży sanitarnej służą wsparciem także w przypadku kompleksowych problemów technicznych. Osoby kontaktowe to doświadczeni profesjonaliści branży łazienkowej z obszaru techniki stosowanej, którzy doskonale znają się na naszych najwyższej jakości produktach. Nawiąż z nami kontakt!

W Twojej drodze do komfortowej łazienki jesteśmy zawsze przy Tobie

Odkryj hansgrohe na żywo: Skorzystaj z naszej oferty inspiracji i informacji, i przetestuj interesujące Cię produkty przed zakupem w komfortowych warunkach w głównej siedzibie hansgrohe w Schwarzwaldzie lub na ekspozycjach w specjalistycznych punktach handlowych, które stawiają z hansgrohe na najwyższą jakość. 

Możesz także w absolutnym spokoju eksplorować świat produktów marki hansgrohe dzięki naszym broszurom i prospektom. Stawiasz sobie przy tym pytania na temat gwarancji? Wszelkie informacje na temat udzielanej przez hansgrohe gwarancji producenta znajdziesz na naszej stronie internetowej. Być może spodobają Ci się także aplikacje i usługi mobilne, które szczegółowo prezentujemy tu dla Ciebie. 

Z radością powitamy Cię na jednym z wydarzeń, takim jak targi, podczas których marka hansgrohe przedstawia swoją ofertę i osoby do kontaktu - być może już wkrótce także w Twoim regionie.

A może akurat szukasz konkretnej informacji szczegółowej na temat jednego z naszych produktów, na przykład wymiaru lub porady montażowej? Nasz Katalog części zamiennych stanowi prawdziwą skarbnicę wiedzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Bardzo możliwe, że odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się już w naszym serwisowym dziale FAQ, na liście „najczęściej zadawanych pytań“ (Frequently Asked Questions). 

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy