Trend: Szary kolor w kuchni

Kuchnia w antracytowej odsłonie

Elegancja z wyposażeniem najwyższej jakości. Ta kuchnia utrzymana jest w modnej kolorystyce szarości. Dla uzyskania możliwie największego komfortu została wyposażona w wiele praktycznych rozwiązań technicznych. Pomimo minimalistycznej kolorystyki i wzornictwa wnętrze to nie jest chłodne w odbiorze. Jest wręcz przytulne i zachęca do tego, aby oddać się gotowaniu, przyjemności i wspólnemu spędzaniu czasu.

50 odcieni szarości

Szarość w kuchni zachwyca: Od jasnych szarości przez grafit, po kamienną szarość i szarość betonu

Suma elementów najwyższej jakości czyni z tej kuchni kompletne dzieło sztuki. Kolorystyka w różnych odcieniach szarości tworzy w otwartym wnętrzu czystą, uporządkowaną atmosferę. Granitowe i czarne plamy koloru na ścianach, płytkach, kuchence, zlewozmywaku czy podwieszanych okapach kuchennych kreują eleganckie akcenty. Szklane powierzchnie, gładkie fronty i proste uchwyty dodatkowo podkreślają minimalistyczną estetykę. Mnóstwo miejsca do przechowywania zapewnia dobrze zorganizowana zabudowa kuchenna, dzięki czemu na widoku znajduje się niewiele przedmiotów. Wzrok może zatrzymać się na tym, co istotne: na nowoczesnym wyposażeniu kuchennym.

Wyposażenie kuchenne high-tech: Najwyższa jakość i supernowoczesność


Samoczyszczący piekarnik XXL z termoobiegiem oferuje miejsce do pieczenia i wypiekania na pięciu poziomach. Espresso czy Latte Macchiato: Zintegrowany designerski ekspres przyrządza kawę we wszystkich wariantach ulubionych przez jej koneserów. Na płycie indukcyjnej przycisk stop-and-go to prawdziwa wartość dodana w aspekcie bezpieczeństwa: Wystarczy dotknąć palcem, a wszystkie aktywne palniki wyłączają się. To jest doskonałe, szczególnie, gdy zadzwoni dzwonek do drzwi lub rozpłacze się dziecko.

Granitowy zlewozmywak z baterią kuchenną Select: Inteligentne rozwiązanie przyjazne w obsłudze


Fenomenalnie pasuje do koncepcji kolorystycznej i sprzętowej oraz oferuje ergonomiczny komfort: granitowa kombinacja zlewozmywakowa marki hansgrohe z SilicaTec. To tworzywo mineralne jest dostępne w kolorach grafitowa czerń, szarość kamienna i szarość betonu. Podwójny zlewozmywak umożliwia równoczesne wykonywanie różnych etapów pracy. Do tego strumieniem wody można wygodnie sterować za pomocą baterii kuchennej Select z wyciąganą wylewką. Absolutnie komfortowy detal: dodatkowy element obsługi na przednim brzegu zlewozmywaka.

Łatwość obsługi za dotknięciem przycisku

Naciśnij 1 raz, włącz wodę - naciśnij 2 razy, wyłącz: W kombinacji zlewozmywakowej praktyczny przycisk Select znajduje się na przednim brzegu zlewozmywaka.

Granitowa kombinacja zlewozmywakowa marki hansgrohe z baterią Select.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy