Bezciśnieniowe podgrzewacze wody

Baterie kuchenne do bezciśnieniowych podgrzewaczy wody

Baterie odpowiednie dla bezciśnieniowych podgrzewaczy wody są potocznie często nazywane bateriami bezciśnieniowymi i są niezbędne zawsze wtedy, gdy podłączone są do zasobnika wody ciepłej, a nie do centralnej instalacji wody ciepłej. Baterie bezciśnieniowe są dostosowane do specjalnych wymagań technicznych bezciśnieniowego systemu podgrzewania wody.

bateria kuchenna do bezcisnieniowych podgrzewaczy wody.

W jaki sposób działa bateria bezciśnieniowa?

Przepływowe podgrzewacze wody zawsze wymagają baterii bezciśnieniowej. Są one dostępne zarówno dla kuchni, jak i dla łazienki.

W przypadku tych baterii mieszających wylot wody jest zawsze otwarty, a uruchomienie baterii powoduje dopływ świeżej wody zimnej do bojlera, który to dopływ wypiera wodę ciepłą. W ten sposób baterie bezciśnieniowe reagują wyciekiem po kropli na zwiększenie objętości wody w każdej fazie grzania (system bezciśnieniowy). W przypadku połączenia bezciśnieniowego podgrzewacza wody ze zwyczajną baterią kuchenną, bojler zostaje uszkodzony: Zwyczajna bateria kuchenna w pozycji zamknięcia całkowicie blokuje wylot wody i nie pozwala na jej wyciek.

Bateria bezciśnieniowa Talis S

W jakich miejscach znajdują zastosowanie baterie bezciśnieniowe?

Baterie współpracujące z bezciśnieniowymi podgrzewaczami wody są dostępne dla zlewozmywaków kuchennych, do wyboru w wariantach z wyciąganą wylewką prysznicową lub wylewką obrotową.

W przypadku łazienki, częste kombinacje z bezciśnieniowym podgrzewaczem wody występują w łazienkach gościnnych.

Informacje techniczne, rysunki wymiarowe, instrukcje montażu i wskazówki serwisowe, a także pomocne filmy znajdziesz w naszym elektronicznym katalogu części zamiennych

Wybór baterii bezciśnieniowych do kuchni

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy