hansgrohe ComfortZone w kuchni

Więcej przestrzeni, swobody i elastyczności dzięki ekstra wysokości

Wysoka, obrotowa czy wyciągana? Przemyślany asortyment kuchenny marki hansgrohe oferuje przy każdej czynności w strefie zlewozmywaka więcej swobody ruchów. W ten sposób korzystanie z wody zostaje dostosowane do Twoich indywidualnych przyzwyczajeń i dopasowuje się do Twoich kuchennych rytuałów Ciesz się większym komfortem każdego dnia dzięki hansgrohe ComfortZone.

Swoboda działania w strefie zlewozmywaka: Dopasowana wysokość robi różnicę

Dzięki hansgrohe ComfortZone, w kuchni możesz cieszyć się zauważalną przestrzenią swobody:

  • Wysokie naczynia, takie jak garnki, wysokie wazony czy butelki z wodą można łatwiej napełnić
  • Wszechstronne zastosowanie źródła wody w wariancie o ulubionej wysokości staje się łatwe i wygodne. Od intuicyjnego mycia rąk po precyzyjne sterowanie wodą

Więcej komfortu obsługi dzięki wyciąganym wylewkom prysznicowym i zakresom obrotu

Godny uwagi komfort obsługi w hansgrohe wykracza poza warianty wysokości:

  • Wyciągana wylewka prysznicowa zwiększa zakres działania o 50 cm: od napełniania garnków, przez płukanie sztućców strumieniem prysznicowym po precyzyjne zmywanie dopasowanym rodzajem strumienia. Dzięki dodatkowej instalacji hansgrohe sBox zakres działania wyciąganej wylewki zwiększa się nawet o 76 cm.
  • Funkcja obrotu jest szczególnie praktyczna podczas pracy zarówno po lewej, jak i prawej stronie baterii. Ułatwia to przechodzenie przez kolejne etapy pracy i pomiędzy dwiema komorami zlewozmywaka
  • Baterie hansgrohe oferują do wyboru zakresy obrotu 110°/ 150° lub swobodę działania po okręgu w zakresie 360°
  • Baterie kuchenne z obrotową i wyciąganą wylewką prysznicową oferują podwójny komfort

Gdy wszystko jest do siebie dopasowane - funkcjonalne rozwiązanie systemowe

Nic tak nie przekonuje, jak kompletne rozwiązanie: W przypadku kombinacji zlewozmywakowych marki hansgrohe bateria i zlewozmywak kuchenny tworzą zgrany zespół, łącząc funkcję i wzornictwo. Specjalne wzmocnienie zlewozmywaka gwarantuje stabilność baterii bez kołysania. Szeroki brzeg w kształcie litery L oferuje perfekcyjne podłoże dla ekskluzywnej baterii kuchennej i wpływa na jej nienaruszalną stabilność. 

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy