hansgrohe Select w kuchni

Technologia Select: Steruj wodą precyzyjnie za dotknięciem przycisku

Lubisz, gdy wszystko idzie szybko i z lekkością? hansgrohe Select w połączeniu z kuchennym zlewozmywakiem to ergonomiczna koncepcja obsługi, która zapewnia płynny przebieg pracy. Za dotknięciem przycisku włączaj i wyłączaj wodę lub zmieniaj rodzaj strumienia. A ponieważ przycisk Select można uruchomić także wierzchem dłoni lub łokciem, bateria zawsze pozostaje czysta. Oznacza to komfort dla użytkowników w każdym wieku.

Dzięki funkcji Select w nowoczesnych bateriach kuchennych możesz sterować wodą wygodnie i precyzyjnie:

Dzięki funkcji Select w nowoczesnych bateriach kuchennych marki hansgrohe możesz sterować wodą w strefie kuchennego zlewozmywaka wygodnie i precyzyjnie:

  • Za dotknięciem przycisku woda płynie precyzyjnie z wybraną intensywnością, tak jak tego potrzebujesz.
  • Ustawiona wstępnie temperatura wody pozostaje na stałym poziomie, nawet gdy w międzyczasie bateria zostanie wyłączona.
  • Select przyspiesza etapy pracy: Za pomocą przycisku Selekt na brzegu kuchennego zlewozmywaka lub na baterii kuchennej wodę można błyskawicznie włączyć i wyłączyć. Umożliwia to jeszcze bardziej efektywną pracę w kuchni.
  • hansgrohe Select łączy komfort obsługi z dbałością o zasoby: nie ma już potrzeby ponownej regulacji objętości strumienia czy temperatury wody - przycisk Select zachęca do wyłączania baterii.
  • Technologia Select działa na zasadzie czysto mechanicznej, całkowicie bez prądu i jest wytrzymała. Dla długo trwającej radości w sercu kuchni.

Wszystkie baterie kuchenne z technologią Select

Select w kuchni: Woda dokładnie tak, jak sobie tego życzysz

Sterowanie wodą za dotknięciem przycisku jest wsparciem podczas praktycznie wszystkich sytuacji w kuchni: Obsługuj baterię łokciem, wierzchem dłoni lub przedramieniem. To bardzo praktyczna funkcja, gdy masz ręce pełne pracy, na przykład podczas napełniania wysokich naczyń. Lub gdy masz ubrudzone palce. Za dotknięciem przycisku Select możesz włączać i wyłączać wodę niemal odruchowo.

W przypadku dwustrumieniowej baterii Select z wyciąganą wylewką prysznicową przełączanie rodzaju strumienia odbywa się za dotknięciem przycisku. Masz wybór pomiędzy strumieniem normalnym i prysznicowym. Więcej komfortu i większy zakres funkcjonalny w strefie zlewozmywaka zyskasz dzięki wężowi prysznicowemu wyciąganemu na długość 76 cm. Można go obsługiwać jedną ręką.

Przycisk dla łatwej obsługi

hansgrohe Select dla kuchni jest dostępny w dwóch wariantach: bezpośrednio na baterii lub zamontowany oddzielnie. W przypadku Metris Select i Talis Select możesz włączać i wyłączać strumień wody za pomocą przycisku Select umieszczonego na wylewce. W przypadku Serii M71 (w wersji 2-otworowej) wodę można włączać i wyłączać z punktową dokładnością za pomocą przycisku Select na przednim brzegu kuchennego zlewozmywaka. Ten sposób obsługi jest wyjątkowo ergonomiczny i wychodzi naprzeciw nie tylko dzieciom oraz osobom z ograniczeniami ruchowymi.

Włączanie i wyłączanie baterii za dotknięciem przycisku Select wymaga jej początkowego uruchomienia. W razie dłuższej nieobecności należy ją zamknąć za pomocą uchwytu dźwigniowego lub oddzielnego uchwytu obsługi.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy