Postaw indywidualne akcenty

Akcesoria łazienkowe na czasie - dla piękniejszego wnętrza

Wyszukane akcesoria i ulubione dekoracje zmienią Twoją łazienkę w indywidualną przestrzeń dobrego samopoczucia. Osobiste dekory kreują niepowtarzalny klimat w Twoim niepowtarzalnym stylu. Możesz podążyć bez ograniczeń za swoją fantazją: Od pamiątek z podróży, przez designerskie taborety, po znaleziska z łona natury - wszystko jest możliwe.

Stylowe akcesoria łazienkowe tworzą przytulną atmosferę.
Wyszukane akcesoria kreują przytulny klimat wokół wanny.

Wyczaruj indywidualny nastrój dzięki dekoracyjnym akcesoriom łazienkowym

Akcesoria z nutką indywidualizmu, znalezione na pchlim targu lub podczas podróży, podbijają łazienki. Te kolekcjonerskie przedmioty nie tylko wnoszą do wnętrza oddech historii, ale także opowiadają o osobistych upodobaniach, podróżach i zamiłowania do kultur z całego świata. Obecnie trendem są obiekty dekoracyjne w klimacie etnicznym lub folklorystycznym, a także różne znaleziska pokryte patyną: Kontrast jaki powstaje z połączenia tych detali z nieskazitelnym wzornictwem baterii łazienkowych i pryszniców intryguje i zwraca uwagę.

Może być trochę egzotycznie?

Odważ się na wprowadzenie wyrazistych akcentów dekoracyjnych w wybranych miejscach. Mogą to być jaskrawe kolory, jak z egzotycznego targu, odważne trendowe wzory, naturalne materiały lub obiekty w stylu etno. Również niewielkie meble z surowego drewna spełniają funkcję nastrojowych punktów, które przyciągają wzrok. Jeśli preferujesz delikatniejsze akcenty, możesz za pomocą dopasowanych do siebie kolorystycznie ręczników nadać subtelny styl całej łazience, lub wykorzystać powrót mody na płytki w tradycyjnych wzorach.

Dekoracyjne pomysły z hansgrohe

Urokliwe akcenty możesz postawić także dzięki dodatkom łazienkowym i akcesoriom marki hansgrohe. Równie wysmakowane, co praktyczne półki, misy i wieszaki podkreślają indywidualny styl w łazience.

Nadaj osobowość swojej łazience

Ulubione przedmioty nadają łazience indywidualnego klimatu, który zachęca do spędzania długich chwil w jej wnętrzu.

Modne akcesoria łazienkowe: upominki z wakacji.
Małe rzeczy - wielki efekt

Dekoracyjne akcesoria przyozdabiają całą łazienkę

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy