Kąpiel pod prysznicem z doznaniem outdoor

Awangardowa łazienka z nadającym styl wzornictwem i bliskością natury

Natura w łazience zaciera granice pomiędzy wnętrzem i światem zewnętrznym. Płaszczyzny o urozmaiconej geometrii można ze sobą kreatywnie łączyć, a asymetryczne formy harmonizują z krajobrazem. Połączenie drewna, kamienia i szkła wyraża odważną stylistyczną ambicję. Również baterie w ekskluzywnej wersji brąz stanowią indywidualne elementy charakterystyczne awangardowej aranżacji łazienkowej.

Natura w łazience z dużymi oknami i elementami z drewna.
Kreatywnie naturalna łazienka

Kierunek stylistyczny Avantgarde w łazience: Z ekskluzywnymi materiałami i technologiami

Chcesz połączyć w łazience nadające styl wzornictwo z naturą? W takim razie wpuść do domu zieleń krajobrazu przez duże okna, aby cieszyć się wyjątkowym doznaniem przestrzeni. Takie otoczenie inspiruje do kreatywnej gry z zastosowaniem asymetrycznych form i szczególnych powierzchni. Z drewna, szkła i kamienia powstają nakładające się na siebie obiekty o urozmaiconej geometrii. O tym, w jaki sposób odważne kombinacje materiałów nadają charakter aranżacji wyznaczającej kierunki, można przekonać się oglądając ekskluzywne inspiracje łazienkowe z rezydencji „Campbells Pocket“ w Australii. Tutaj dwie umywalki w okrągłej drewnianej obudowie zostały połączone osią z kamienia. Wanna opiera się na podeście, okrągła platforma w estetyce brązu obejmuje zagłówek. Szerokie drewniane stopnie służą za wejście. Okna frontowe, które wychodzą na dwie strony świata, wprowadzają naturę do wnętrza.

Naturalna aranżacja łazienki i innowacyjne baterie w wariancie z ekskluzywną powierzchnią specjalną 

Indywidualnie wykonane baterie marki hansgrohe z linii PuraVida dopełniają aranżację w awangardowej łazience. Powierzchnia specjalna w estetyce brązu uszlachetnia płynne linie baterii umywalkowych i wannowych o opływowych formach. W ich wnętrzu innowacyjna technologia zapewnia komfortową przyjemność w kontakcie z wodą i ekologicznie odpowiedzialne korzystanie z zasobów.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy