Nowa awangarda w łazience

Awangarda w łazience: Z pomysłami na zmysłowe wzornictwo i nowoczesną technologię

Awangarda w łazience prezentuje odwagę wyrażania indywidualności i radość z projektowania wyznaczającego kierunki. W stylistycznie czystym wnętrzu spotykają się ekskluzywne wzornictwo i inteligentna funkcjonalność. Purystyczna architektura wydobywa piękno naturalnego kamienia, szlachetnej ceramiki i ekskluzywnych baterii. Atmosfera skupiająca elegancję zaprasza do przebywania i cieszenia się wnętrzem.

Łazienka w stylu purystycznym z szerokim przeszklonym frontem do ogrodu.
Awangardowa łazienka zaprojektowana emocjonalnie

Awangardowe wzornictwo łazienkowe inspiruje zmysłowo-nowoczesny styl

Kochasz zmysłowe oddziaływanie nowoczesnej architektury w bliskim naturze otoczeniu? Zaprojektuj swoją łazienkę jako przestrzeń wyciszenia z przeszklonym frontem o szerokości całego pomieszczenia. Połączy to purystyczne łazienkowe wnętrze z pejzażem Twojego ogrodu. W pomieszczeniu z dużą ilością powietrza i aranżacją skoncentrowaną na tym, co najistotniejsze, relaks przychodzi łatwo. Umywalka, wolnostojąca wanna i prysznic w jednym poziomie z podłogą tworzą, jako zestaw zaaranżowany na wielkoformatowym kamieniu naturalnym, miejsce wyciszenia z atmosferą dobrostanu. Dzięki siedzisku w bliskości oka i filigranowej półce na osobiste przedmioty, łazienka zyskuje charakter mieszkalny i zachęca do tego, aby w niej przebywać.

Nadająca styl aranżacja przestrzeni i technologiczna innowacja w harmonii

Nadające styl wzornictwo łazienkowe jest w hansgrohe nierozłączne z technologiczną perfekcją i komfortem obsługi. Baterie z linii PuraVida za sprawą swoich płynnych form oraz organicznego połączenia chromu i bieli stawiają lśniące akcenty w indywidualnie zaaranżowanej łazience. Zmysłowa kompozycja form i tekstur harmonizuje z ceramiką łazienkową. Jasne kamienne płytki w dużym formacie oraz płaszczyzny sufitu z nieotynkowanego betonu lub otynkowane na śnieżnobiało, dopełniają wnętrze. Umieszczony w centrum komplet prysznicowy Showerpipe Rainmaker Select strukturyzuje przestrzeń. Obok jego pełnej życia biało-chromowej estetyki, funkcjonalna perfekcja zapewnia komfortową przyjemność korzystania z wody.

Awangarda w łazience w bieli i szarości

Bliskie naturze miejsce do relaksu i przebywania: W zmysłowo zaaranżowanej łazience komplet prysznicowy Rainmaker Select Showerpipe znajduje się w centrum za sprawą swojej biało-chromowej estetyki.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy