Yin i Yang w łazience

Czarno-biała łazienka - czyste formy i elegancja

Łazienka w czarno-białej kolorystyce emanuje purystyczną elegancją. Ta dualna koncepcja kolorystyczna buduje napięcie i uspokaja zarazem. Aranżacja łączy w sobie linearną precyzję oraz łagodnie wygięte formy, podkreślając przy tym grę kontrastów. Zmysłowe baterie w wersji biel-chrom podchwytują motyw aranżacji i oferują innowacyjną funkcjonalność dla nowoczesnej przyjemności w kontakcie z wodą.

Łazienka o szlachetnych kontrastach

Łazienka z czarno-białą aranżacją i purystycznym wzornictwem

Planujesz budowę nowoczesnego domu lub jakościową modernizację i zachwyca Cię harmonijna równowaga kontrastów? Zdecyduj się na dualną koncepcję kolorystyczną i zrealizuj czarno-białą łazienkę. Aranżacja w purystycznym stylu pasuje do przejrzystego wnętrza. Ekscytujące napięcie pomiędzy precyzyjnymi liniami i łagodnie zaokrąglonymi formami podkreśla dwubiegunowość kolorów. Na ciemnych deskach podłogowych wanna wolnostojąca w centrum pomieszczenia jest perfekcyjnie wyeksponowana. Jej biała lśniąca powierzchnia obiecuje zmysłową przyjemność, a łagodnie wygięta forma zaprasza na relaksującą przyjemność w kontakcie z wodą. Czarne i białe meble łazienkowe w strefie umywalki tworzą eleganckie zestawienie. Granica pomiędzy funkcjonalnym wyposażeniem łazienki i ekskluzywnym umeblowaniem zostaje zatarta. Strefa do siedzenia z czarnymi skórzanymi fotelami i szerokie przejście do, zaaranżowanej również w biało-czarnej kolorystyce, sypialni podkreślają mieszkalny charakter.   

Prostolinijne formy i innowacyjna funkcjonalność dla nowoczesnej przyjemności korzystania z wody 

Dzięki swoim zmysłowym formom baterie z linii PuraVida marki hansgrohe podkreślają estetykę czarno-białej łazienki. Smukła, zamontowana w podłodze bateria wannowa przyciąga uwagę w centrum pomieszczenia. Ekskluzywne formy skrywają w sobie innowacyjne technologie: dla komfortowej przyjemności w kontakcie z wodą i bardziej świadomego korzystania z zasobów.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy