Elegancki indywidualizm

Łazienka w stylu glamour z kreatywną aranżacją i współczesną technologią

Łazienka w stylu glamour wyraża radość z kreatywnego projektowania. Odważne kombinacje kolorów i materiałów potwierdzają indywidualny styl i tworzą pełne życia wnętrze. Ekskluzywna aranżacja tworzy przytulne i zarazem funkcjonalne wrażenie. Eleganckie baterie podkreślają współczesny charakter dzięki harmonijnemu połączeniu formy i funkcji.

Wspaniała łazienka z kreatywnym wzornictwem i szlachetnymi wannami.
Współczesna łazienka w indywidualnym stylu

Designerska łazienka w stylu glamour z ekskluzywnymi akcentami i funkcjonalnym komfortem

Cenisz sobie kreatywny styl i chcesz urządzić w swoim nowym lub modernizowanym mieszkaniu łazienkę glamour o ekskluzywnym wnętrzu? W takim razie sięgnij po oryginalne kombinacje kolorystyczne i postaw na zaskakujące efekty niespodziewanych zestawień materiałów. Ciemne płytki w dużym formacie stanowią eleganckie podłoże dla ekstrawaganckiej aranżacji. Ściany w intensywnym kolorze ochry stają w żywiołowym kontraście do stref pokrytych płytkami w tonacji kamiennej szarości lub jasnej oraz otynkowanych na biało. Subtelna drewniana estetyka mebli łazienkowych dopełnia tę harmonijną kompozycję. Drobne meble i lampy z przeźroczystego akrylu o niezwykłym wzornictwie stawiają indywidualne akcenty. Klasyczne okno szczeblinowe wpuszcza do wnętrza mnóstwo dziennego światła i wzmacnia efekt ekskluzywnej aranżacji. Szeroki parapet spełnia funkcję oszczędzającej miejsce półki na akcesoria łazienkowe.

Współczesna technologia dla nowoczesnej przyjemności korzystania z wody

Za sprawą swoich organicznych form baterie z linii Talis wnoszą naturalną elegancję i funkcjonalną precyzję do łazienek urządzonych w stylu glamour. W strefie umywalki możesz sterować wodą za pomocą intuicyjnego przycisku (Select). Za filigranową szklaną kabiną strefy prysznica w jednej linii z podłogą, komplet prysznicowy Croma Showerpipe z głowicą i główką prysznicową stawia stylowe akcenty wzornicze w kolorystyce biel-chrom. Innowacyjne technologie zapewniają komfortową i ekologiczną przyjemność korzystania z wody.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy