Kolorystyka ziemi, stylowe wyposażenie

Elegancka łazienka w ciepłej kolorystyce z wyposażeniem najwyższej jakości

W eleganckiej aranżacji harmonijne połączenia kolorów zapewniają ciepłą atmosferę. Jasne płaszczyzny i ciemne odcienie brązu uzupełniają się nawzajem i tworzą wnętrze o wypoczynkowym charakterze. Wysokogatunkowe materiały i precyzyjne linie emanują dodatkowo spokojną elegancją. Obszerna strefa prysznica z miejscem do siedzenia zapewnia wszechstronną przyjemność w kontakcie z wodą.

Szlachetna łazienka z dużym prysznicem i eleganckim prysznicem.
Najwyższy poziom przyjemności w dobroczynnej strefie prysznica

Projekt przytulnej łazienki w ciepłej kolorystyce z wyposażeniem najwyższej jakości

Pragniesz eleganckiej łazienki o najwyższej jakości aranżacji i marzysz o ciepłej wypoczynkowej atmosferze? W takim razie postaw na harmonijne kombinacje kolorów w łazience o małych oknach, po to, aby pogłębić wrażenie przestrzenności. Zaaranżowana w jasnej kolorystyce podłoga z kafli o dużym formacie i czysta biel na ścianach dobrze znoszą intensywnie barwne kontrasty. Meble łazienkowe w kolorze ciemnego brązu rozwijają ciepłą elegancję na pastelowym tle. Za sprawą swojej przejrzystej geometrii elementy aranżacji sprawiają wrażenie filigranowych i lekkich. Ciemny korpus jednocześnie stabilizuje przestrzeń i oferuje miejsce na dekoracyjne akcesoria w kolorystyce bieli i łagodnych naturalnych odcieniach. W strefie umywalki i na odznaczających się krawędziach drobna mozaika w przytłumionej tonacji ziemi stawia lśniące akcenty.

Elegancki zestaw prysznicowy dla komfortowej przyjemności w kontakcie z wodą w strefie prysznica

Wąskie pomieszczenie zbiega się prostolinijnie ku obszernej strefie prysznica. Za ciemną przesłoną prysznicową ze szkła otwiera się mała strefa wellness ze lśniącym zestawem prysznicowym w kolorze chromu w jej centrum. Główka prysznicowa marki hansgrohe Raindance Select rozpieszcza wszechstronnie: trzema rodzajami strumienia. Dwie murowane ławki z miejscem do siedzenia z mozaiki w tonacji brązu zapraszają do relaksu. Strefa prysznica skryła się pod skośnym dachem, a aranżacja sufitu podchwytuje motyw ciemnej mozaiki. Dzięki temu powstała bezpieczna przestrzeń odosobnienia o przytulnej atmosferze.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy