Dla świadomych jakości

Elegancka łazienka z indywidualną aranżacją i najwyższej jakości wyposażeniem

Nowoczesna architektura oferuje ramy pasujące do indywidualnie zaprojektowanej i szlachetnie zaaranżowanej łazienki. Wyszukane materiały o rozmaitych wariantach faktur stanowią podstawę szlachetnie urządzonego wnętrza. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu pomieszczenia powstaje ekskluzywna oaza wellness w łazience. Innowacyjne technologie dbają przy tym o wydajną przyjemność w kontakcie z wodą.

Osobista oaza wellness w luksusowej łazience.
Ekskluzywna przyjemność kontaktu z wodą w szlachetnej łazience

Wzornictwo łazienkowe z wysokogatunkowymi materiałami i ergonomiczną funkcjonalnością

Planujesz nowoczesne mieszkanie w nowoczesnej architekturze i marzysz o eleganckiej łazience jako wyrazie Twojego indywidualnego stylu? W takim razie zaplanuj wnętrze z najwyższej jakości aranżacją i zastosuj do tego rozmaite materiały w kreatywny sposób. Podłoga z ciemnego kamienia naturalnego stanowi elegancką podstawę dla osobistej strefy dobrego samopoczucia. Duże płaszczyzny ścian wyłożonych płytkami w nowoczesnej estetyce drewna podkreślają ekskluzywny efekt i jednocześnie ocieplają wnętrze. Podest zapewnia drugi poziom w pomieszczeniu: Otwiera to dodatkowe płaszczyzny do aranżacji. Miejsce na podwyższeniu zarezerwowane jest dla wanny, która wkracza do centrum strefy wellness. Za sprawą widoku na zewnątrz można cieszyć się chwilami wyciszenia podczas kąpieli. Strefa prysznica w jednym poziomie z podłogą oraz umywalka dla dwojga dopełniają szlachetną aranżację.

Innowacyjne technologie i ergonomiczny komfort dla wydajnej przyjemności w kontakcie z wodą

Innowacyjne wzornictwo baterii Talis marki hansgrohe oznacza nieograniczony komfort obsługi i ekologiczne korzystanie z zasobów. W strefie umywalki możesz sterować wodą za pomocą intuicyjnego przycisku (Select). Dzięki swojej szlachetnej formie system prysznicowy Rainmaker Select dopasowuje się do wysokiego poziomu wzornictwa. W wyrafinowany sposób przeszklona tarcza prysznicowa dużej głowicy prysznicowej z tłem w kolorze białym zapewnia estetyczną rozkosz i bogatą w warianty przyjemność w kontakcie z wodą.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy