Nowy wymiar przytulności w łazience

Nastrojowa łazienka z ciepłymi drewnianymi powierzchniami i indywidualnymi akcesoriami

W przytulnej łazience zastosowanie drewna do aranżacji kreuje ciepłą atmosferę. Blat umywalkowy z wytrzymałego drewna sosnowego stanowi idealny podest dla białej ceramiki łazienkowej i eleganckich baterii. We wnętrzach o nowoczesnej architekturze pełna życia struktura drewna łagodzi surowy charakter nieotynkowanego betonu lub nierówno otynkowanych powierzchni. Ten naturalny materiał przemienia łazienkę w indywidualną oazę dobrostanu.

Salon łazienka z deską podłogową, cichą strefą i jasną atmosferą.
Łazienka marzeń: Przytulna aranżacja z zastosowaniem drewna

Kreatywne pomysły na łazienkę i harmonijnie dopasowane wzornictwo w nastrojowej łazience

Marzysz o przytulnej i przestronnej łazience, która posłuży Ci za prywatną oazę wellness? W takim razie zaprojektuj, dzięki zastosowaniu drewna, tkanin i indywidualnych elementów dekoracyjnych, przytulną łazienkę o uwodzicielskim wnętrzu. Duży metraż umożliwia podział przestrzeni na strefę funkcjonalną z toaletą i bidetem oraz oddzielną strefę przyjemności z wanną, prysznicem i umywalką. Oprócz radości, której dostarcza woda, skorzystać można tu także błogości, którą oferuje strefa odpoczynku z miejscem do siedzenia i leżenia. Drewno może stanowić dla Ciebie doskonały punkt wyjścia do realizacji kreatywnego projektu łazienki: Naturalny urok przyjemnych dla stóp desek podłogowych ociepla wnętrze. Instalacja lekkich podestów różnicuje poziomy w przestrzeni i stwarza ulubione miejsca do odpoczynku. Pomiędzy lekkimi poduszkami i elementami dekoracyjnymi - jak w galerii obrazów z ulubionymi motywami - można wspaniale odpocząć.

Designerskie baterie i ceramika łazienkowa wydobyte przez światło

Duże okna i dostęp do ogrodu lub tarasu powiększają strefę doznań w tej nastrojowej łazience. W pomieszczeniach wypełnionych dziennym światłem indywidualny projekt oświetlenia zapewnia nastrojową atmosferę. Optymalne oświetlenie wydobywa cały blask powierzchni baterii w kolorystyce biel-chrom w umiejętny sposób. Dzięki swojemu zmysłowemu wzornictwu baterie PuraVida marki hansgrohe integrują się harmonijnie z aranżacją wnętrza. Imponujący formatem system prysznicowy umieszcza przyjemność w kontakcie z wodą w centrum tej przestrzeni.

Koncepcje przestrzeni i trendy dekoracyjne wokół tematu przytulnej łazienki

W łazience zaaranżowanej nastrojowo kluczowy jest aspekt wellness. Ciepłe drewno harmonizuje z białą ceramiką łazienkową i lśniącymi bateriami w wersji biel-chrom.

Pomysły na kompozycję z drewnem w przytulnej łazience.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy