Naturalny kamień w połączeniu ze wzornictwem w wersji chrom

Elegancko rozplanowana łazienka marzeń z aranżacją najwyższej jakości

Szlachetna łazienka zapewnia swobodę ruchów dzięki koncepcji otwartej przestrzeni. Purystyczna architektura korzysta z wysokogatunkowych materiałów i unika rozproszenia, które mogłaby wywołać nadmierna ilość detali aranżacyjnych. Płaszczyzny z wysokiej wartości kamienia naturalnego, ekskluzywna ceramika i eleganckie baterie charakteryzują ten projekt. Innowacyjna technologia umożliwia wydajną i komfortową przyjemność w kontakcie z wodą.

Luxorious bathrom ze szlachetną atmosferą w chłodnym, naturalnym kamieniu.
Purystycznie elegancka łazienka marzeń

Zaplanuj szlachetną łazienkę z najwyższej wartości aranżacją i innowacyjną technologią

Pragniesz szlachetnej łazienki marzeń o uporządkowanym wnętrzu i z purystycznym wzornictwie? Postaw na moc blasku naturalnego kamienia, eleganckiej ceramiki i najwyższej jakości baterii, po to aby wyrazić Twoje indywidualne poczucie stylu. W prostolinijnie rozplanowanym wnętrzu możesz zaaranżować swoją szlachetną łazienkę jako konsekwentnie rozplanowaną na jednej płaszczyźnie strefę wellness zbudowaną z wanny, prysznica i umywalki. Dzięki dużej powierzchni wyłożonej marmurowymi płytkami o harmonijnie zmieniającej się fakturze architektura emanuje stylem i przestronnością. Powściągliwa gra kolorów i rezygnacja z drobiazgowej dekoracji to cechy charakterystyczne zredukowanego wzornictwa, które pozwoli Ci na radość bez rozproszenia. Dzięki elegancko zintegrowanym przestrzeniom do przechowywania stworzysz miejsce na przedmioty codziennego użytku i zapewniając sobie jednocześnie uporządkowane wnętrze.

Szlachetna łazienka marzeń z geometrycznym wzornictwem

W tej łazience precyzyjne wzornictwo stanowi idealne tło dla eleganckiej sylwetki białej ceramiki łazienkowej i lśniących chromowanych baterii. Tak dla umywalki, jak i dla wanny: Baterie marki hansgrohe z linii Metropol podkreślają estetykę kąta 90 stopni i za sprawą wydajnej technologii stawiają lśniące akcenty we wnętrzu. W głębi pomieszczenia obszerna strefa z systemem prysznicowym zaprasza na wszechstronną radość w kontakcie z wodą.

Szlachetna łazienka marzeń z eleganckimi bateriami

Podstawa z marmuru perfekcyjnie uwidacznia linię baterii. Geometrycznie precyzyjne wzornictwo podkreśla purystyczną koncepcję wnętrza.

Grifo de lavabo con toques de color oro en un cuarto de baño de estilo clásico.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy