Naturalny kamień w połączeniu ze wzornictwem w wersji chrom

Elegancko rozplanowana łazienka marzeń z aranżacją najwyższej jakości

Szlachetna łazienka zapewnia swobodę ruchów dzięki koncepcji otwartej przestrzeni. Purystyczna architektura korzysta z wysokogatunkowych materiałów i unika rozproszenia, które mogłaby wywołać nadmierna ilość detali aranżacyjnych. Płaszczyzny z wysokiej wartości kamienia naturalnego, ekskluzywna ceramika i eleganckie baterie charakteryzują ten projekt. Innowacyjna technologia umożliwia wydajną i komfortową przyjemność w kontakcie z wodą.

Luxorious bathrom ze szlachetną atmosferą w chłodnym, naturalnym kamieniu.
Purystycznie elegancka łazienka marzeń

Zaplanuj szlachetną łazienkę z najwyższej wartości aranżacją i innowacyjną technologią

Pragniesz szlachetnej łazienki marzeń o uporządkowanym wnętrzu i z purystycznym wzornictwie? Postaw na moc blasku naturalnego kamienia, eleganckiej ceramiki i najwyższej jakości baterii, po to aby wyrazić Twoje indywidualne poczucie stylu. W prostolinijnie rozplanowanym wnętrzu możesz zaaranżować swoją szlachetną łazienkę jako konsekwentnie rozplanowaną na jednej płaszczyźnie strefę wellness zbudowaną z wanny, prysznica i umywalki. Dzięki dużej powierzchni wyłożonej marmurowymi płytkami o harmonijnie zmieniającej się fakturze architektura emanuje stylem i przestronnością. Powściągliwa gra kolorów i rezygnacja z drobiazgowej dekoracji to cechy charakterystyczne zredukowanego wzornictwa, które pozwoli Ci na radość bez rozproszenia. Dzięki elegancko zintegrowanym przestrzeniom do przechowywania stworzysz miejsce na przedmioty codziennego użytku i zapewniając sobie jednocześnie uporządkowane wnętrze.

Szlachetna łazienka marzeń z geometrycznym wzornictwem

W tej łazience precyzyjne wzornictwo stanowi idealne tło dla eleganckiej sylwetki białej ceramiki łazienkowej i lśniących chromowanych baterii. Tak dla umywalki, jak i dla wanny: Baterie marki hansgrohe z linii Metropol podkreślają estetykę kąta 90 stopni i za sprawą wydajnej technologii stawiają lśniące akcenty we wnętrzu. W głębi pomieszczenia obszerna strefa z systemem prysznicowym zaprasza na wszechstronną radość w kontakcie z wodą.

Szlachetna łazienka marzeń z eleganckimi bateriami

Podstawa z marmuru perfekcyjnie uwidacznia linię baterii. Geometrycznie precyzyjne wzornictwo podkreśla purystyczną koncepcję wnętrza.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy