Klasyka w nowoczesnej interpretacji

Klasyczna łazienka urządzona tradycyjnie dla nowoczesnej przyjemności korzystania z wody

W nowoczesnej architekturze klasyczna łazienka zostaje poddana nowej interpretacji. Przejrzysta geometria kreuje przy tym ekscytujące kontrasty do tradycyjnej aranżacji. Rustykalny charakter drewnianych desek prezentuje się wyjątkowo elegancko we wnętrzach o jasnych ścianach i suficie. Do klasycznego wzornictwa łazienkowego pasują umywalka nablatowa o zaokrąglonych konturach i wolnostojąca wanna.

Klasyczna łazienka nowa interpretowana z drewnianą podłogą.
Tradycyjne wzornictwo w nowoczesnej łazience

Klasyczny styl aranżacji i współczesna technologia w stylowej łazience

Cenisz sobie czyste linie nowoczesnej architektury, a jednocześnie klasyczne aranżacje łazienkowe są bliskie Twojemu sercu? Dzięki połączeniu prostolinijnej geometrii pomieszczenia z tradycyjną aranżacją, klasyczna łazienka zostaje poddana nowej interpretacji. Śnieżna biel i pastelowe odcienie szarości płytek na ścianach są w eleganckim kontraście do ciepłych drewnianych desek, pozostawionych w naturalnym stanie. Wymyślne elementy dekoracyjne w delikatnej tonacji kolorystyki emanują nostalgicznym urokiem. Także strefa prysznica z wolnostojącą wanną i łagodnie zaokrągloną umywalką nablatową inspirowana jest tradycyjnym wzornictwem łazienkowym. W centrum pomieszczenia strefa prysznicowa zaaranżowana w jednej linii z podłogą dostarcza odświeżającej przyjemności w kontakcie z wodą. Szezlong o przyjemnym wzornictwie w stylu retro zaprasza na relaks wieńczący przyjemność kąpieli pod prysznicem.

Komfortowa i wydajna przyjemność korzystania z wody w klasycznej łazience

Dzięki swojemu urokliwemu wzornictwu baterie marki hansgrohe z linii Metris Classic idealnie współgrają z klasycznym stylem aranżacji. Ich zredukowane wzornictwo interpretuje dynamikę tradycyjnych form w nowoczesny sposób i kryje w sobie innowacyjną technologię dla wydajnego korzystania z wody. W dużej strefie prysznica jest miejsce na przyjemność w kontakcie w wodą także dla dwojga. Okrągłe głowice prysznicowe Raindance Classic harmonizują z aranżacją wnętrza i zapewniają nowoczesną przyjemność korzystania z wody.

Klasyczne wzornictwo łazienkowe w strefie umywalki

Lśniące chromowane baterie stawiają świetliste akcenty w aranżacji w stylu klasycznym. Okrągłe umywalki nablatowe w białym kolorze harmonizują z czystymi liniami smukłych baterii umywalkowych.

Zakrzywione wanny w klasycznym stylu na białej ceramice.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy