Dla fanów klasyki

Klasyczna łazienka z tradycyjnym wzornictwem dla nowoczesnej przyjemności w kontakcie z wodą

Klasyczna łazienka budzi do życia tradycyjną kulturę łazienkową. Nostalgiczny czar klasycznego wzornictwa wygląda figlarnie i elegancko zarazem. Z jasnym wnętrzem, w którym jest dużo powietrza, harmonijnie integrują się biała ceramika łazienkowa, drewno oraz baterie o łagodnie wygiętej linii. Wzornictwo w stylu retro skrywa w sobie nowoczesną technologię dla współczesnej i komfortowej przyjemności w kontakcie z wodą.

Klasycznie zaprojektowana łazienka z wanną.
Vintage w połączeniu z figlarną elegancją

Klasyczne formy, złota kolorystyka i elegancka biel w łazience

Marzysz o łazience, która jest indywidualną przestrzenią życiową pełną nostalgicznego uroku? Pozwól poprowadzić się własnemu tradycyjnemu stylowi i zaaranżuj łazienkę z wyszukanymi akcesoriami w klasycznej formie. W przestronnym wnętrzu wypełnionym jasnym światłem różne strefy doznań zapraszają do tego, aby w nich przebywać. Dzięki połączeniu wolnostojącej wanny, kuszącej strefy prysznica i strefy odpoczynku w stylu ogrodu zimowego z dużą ilością powietrza, wprowadzisz do swojego domu luksus ekskluzywnej kultury łazienkowej. Powściągliwa elegancja białej ceramiki łazienkowej oraz kolorystycznie harmonizująca aranżacja ścian i podłogi stanowią idealne tło dla klasycznych detali. Antyczne meble do siedzenia ze szlachetnym skórzanym obiciem oraz filigranowe komody i stoliki w stylu vintage to dekoracyjne elementy nostalgicznej aranżacji.

Nostalgiczne baterie dla współczesnej przyjemności w kontakcie z wodą w klasycznej łazience

W ekskluzywnym klasycznym wnętrzu złote akcenty podkreślają harmonię drewana, kamienia naturalnego, ceramiki i lśniącego chromu. Szlachetny dekor czyni nostalgiczne baterie przebojem klasycznej aranżacji łazienkowej. Dzięki swoim wyraziście wygiętym formom baterie marki hansgrohe z linii Metropol Classic przywołują figlarny czas tradycyjnej kultury łazienkowej. Jednocześnie połączenie tradycyjnej elegancji z innowacyjną technologią zapewnia wydajną przyjemność korzystania z wody.

Klasyczna armatura w nostalgicznej łazience

Figlarne baterie w stylu Classic harmonizują z jasnym wnętrzem. Lśniący chrom ze złotymi elementami stawia lśniące akcenty w tradycyjnie urządzonej łazience.

Wanna ze złotymi akcentami w klasycznej łazience.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy