Dla młodych wiekiem i duchem

Pierwsza własna łazienka: nowoczesne wzornictwo i komfort

Planując swoją pierwszą własną łazienkę młodzi dorośli marzą o wysokiej jakości wyposażeniu i technologicznej wydajności bez konieczności nadmiernego wysiłku finansowego. Architektura w młodzieżowym standardzie stawia przy tym na czystą linię i indywidualną koncepcję kolorystyczną. W bezpretensjonalnym otoczeniu powstaje świeży projekt łazienki, który emanuje rzeczowością i żywiołowością jednocześnie.

Świeże wzornictwo dla młodych

Pierwsza własna łazienka o prostolinijnej funkcjonalności w kreatywnym otoczeniu

Urządzasz swoją pierwszą własną łazienkę i marzysz przy tym o nowoczesnej przyjemności w kontakcie z wodą w świeżym wzornictwie? Dzięki inteligentnym pomysłom na łazienkę możesz nawet na niewielkiej przestrzeni stworzyć funkcjonalne i zarazem pełne życie wnętrze. Jasne światło dzienne optycznie powiększa pomieszczenie, a montaż strefy prysznica w jednej linii z podłogą zapewnia swobodę ruchów. Odważna kombinacja kamienia naturalnego o dużych płaszczyznach, klasycznych białych płytek i mozaiki w świeżej kolorystyce zieleni emanuje charakterem i ożywia wnętrze. Dekoracyjnie rozmieszczone akcesoria w drewnianej estetyce tworzą ramę dla kreatywnego łączenia materiałów i faktur. Na białej ceramice doskonałe wzorniczo baterie w kolorze chrom zapewniają ergonomię podczas korzystnia z wody.

Świeże wzornictwo łazienkowe z eleganckimi i technologicznie innowacyjnymi bateriami

Czyste linie i smukły korpus baterii podkreślają pełne życia wzornictwo łazienkowe. Pełny wyrazu komplet prysznicowy Crometta zaznacza centrum pomieszczenia i dostarcza wszechstronnego komfortu kąpieli pod prysznicem. Za nowoczesnym wzornictwem baterii kryją się innowacyjne technologie dla wydajnej i komfortowej przyjemności w kontakcie z wodą.

Pierwsza własna łazienka w kreatywnym otoczeniu

Odważna kombinacja kamienia naturalnego o dużych płaszczyznach, klasycznych białych płytek i mozaiki w świeżej kolorystyce zieleni emanuje charakterem i ożywia wnętrze

Odważna kombinacja kamienia naturalnego o dużych płaszczyznach, klasycznych białych płytek i mozaiki w świeżej kolorystyce zieleni emanuje charakterem i ożywia wnętrze
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy