Dla słonecznego nastroju

Projekt naturalnej łazienki w śródziemnomorskim klimacie i z wyszukanymi akcentami kolorystycznymi

Oryginalna aranżacja łazienki to rezultat kreatywnej kombinacji kolorów i materiałów. Naturalna aranżacja czerpie inspiracje ze stylu śródziemnomorskiego i łączy klasyczne formy z nowoczesnymi elementami. W łazience, w której panuje atmosfera dobrego samopoczucia, innowacyjna technologia zapewnia komfortową i oszczędzającą zasoby przyjemność w kontakcie z wodą.

Łazienka z brązową wanną i kontrastami w pastelowym kolorze.
Oryginalne pomysły na łazienkę o niewielkiej przestrzeni

Ekstrawagancka łazienka urządzona nowocześnie i w południowym klimacie

Inspiruje Cię ciepła atmosfera Południa i pragniesz dla swojej łazienki naturalnej aranżacji z oryginalnymi akcentami? Zaprojektowana od nowa lub gruntownie modernizowana łazienka o niewielkim metrażu zyskuje przestrzenny wymiar dzięki pastelowym odcieniom podstawowym. Ściany w delikatnym odcieniu ochry piaskowca i w jasnej szarości potęgują efekt światła wpadającego przez niewielkie okno i kreują śródziemnomorską atmosferę. Jasne płytki podłogowe w dużym formacie tworzą nienarzucającą się podstawę dla odważnych akcentów w kolorach brązowym i brunatnym. Drobna mozaika z naturalnym efektem kruszonego kamienia kreuje ciepłe kontrasty w strefie umywalki i jako tło we wnękach. Proste meble łazienkowe i stylowe wnęki oferują miejsce na akcesoria łazienkowe i zapewniają uporządkowanie wnętrza.

Innowacyjne technologie dla praktycznej przyjemności w kontakcie z wodą w oryginalnej łazience

Projekt kolorystyczny w przygaszonych odcieniach optycznie unosi w przestrzeni wolnostojącą wannę oraz prysznic w jednej linii z podłogą. Odcienie ziemi zaznaczają strefy przyjemności w łazience i podkreślają spokojny charakter tego indywidualnego miejsca odosobnienia. Nowoczesne baterie z linii Metris wzmacniają za sprawą swoich czysto lśniących chromowanych powierzchni indywidualizm tego oryginalnego projektu łazienki. We wnętrzu korpusu baterii mieszczą się innowacyjne technologie zapewniające komfortową przyjemność w kontakcie z wodą i odpowiedzialne korzystanie z zasobów.

Nowoczesna bateria w naturalnej łazience

W łazience z oryginalnym wzornictwem i w śródziemnomorskim klimacie, nowoczesne baterie stawiają lśniące chromowane akcenty i oferują komfortową przyjemność korzystania z wody.

Łazienka marzeń z wanną w brązie.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy