Jak w tropikalnym raju

Nieograniczony komfort w naturalnie urządzonej łazience ze strefą prysznica w jednej linii z podłogą

Nowoczesna łazienka z prysznicem deszczowym i naturalnie przestronną aranżacją wnętrza: Tutaj obfitość napełnionych powietrzem wodnych kropel na dobre wkracza do codzienności. Otwarta architektura usuwa ograniczenia i oferuje mnóstwo przestrzeni na program wellness. W centrum znajduje się system prysznicowy. Oferuje on bogactwo urozmaicenia, nadaje charakter przestrzeni i jest źródłem czystej przyjemności w kontakcie z wodą.

Nowoczesna łazienka z podłogą prysznicową i otwartą architekturą.
Obfitość kropel w dużej łazience

Duża swoboda ruchów w nowoczesnej łazience z prysznicem deszczowym zaaranżowanym w jednej linii z podłogą

Marzysz o dużej łazience jako naturalnej przestrzeni życiowej dla Twoich chwil odpoczynku od codzienności? Podaruj sobie odprężenie i ciesz się doznaniem obfitości wody w nowoczesnej łazience z prysznicem deszczowym. Dzięki koncepcji otwartej przestrzeni zyskasz miejsce na oferującą urozmaicenie oazę wellness. Zieleń roślin kreuje otoczenie bliskie naturze, a strefa odpoczynku z miejscem do siedzenia zaprasza do relaksu. Strefa prysznica w jednej linii z podłogą dodatkowo usuwa ograniczenia swobody ruchów. Wszechstronny system prysznicowy, jako nadający charakter przestrzeni punkt centralny, wabi przyjemnością obfitości w kontakcie z wodą.

Zmysłowa przyjemność w kontakcie z wodą z komfortem dużego systemu prysznicowego

Prysznic deszczowy podkreśla witalny urok naturalnej aranżacji łazienkowej. Jako centralny element koncepcji otwartej przestrzeni systemy prysznicowe marki hansgrohe wprowadzają nadające strukturę akcenty. Komplet prysznicowy Showerpipe Rainmaker Select należy do segmentu pryszniców deszczowych, które zapewniają ergonomiczny komfort i urozmaiconą przyjemność korzystania z wody dzięki inteligentnej technologii. Tak w nowej, jak i w modernizowanej łazience. Dzięki tarczy strumieniowej z białym tłem głowica prysznicowa harmonijnie wtapia się w otoczenie. W połączeniu z wąską chromowaną ramą wzornictwo emanuje elegancją i lekkością.

Przestronny prysznic deszczowy w łazience bliskiej naturze

Magnes dla spojrzeń w naturalnym wnętrzu łazienkowym: Komplet prysznicowy Rainmaker Select Showerpipe marki hansgrohe przekonuje za sprawą swojej purystycznej elegancji i rozpieszcza przyjemnością w kontakcie z wodą.

Duży prysznic w chromie ze strumieniem deszczowym, z głowicą i główką prysznicową.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy