Rozgrzewa miłośników Skandynawii

Łazienka w stylu skandynawskim z nowoczesną aranżacją i inteligentną technologią

Przejrzyste elementy aranżacji są typowe dla łazienki w stylu skandynawskim. Uporządkowany rzut poziomy grupuje umywalkę, wannę i prysznic w jedną strefę dobrego samopoczucia. Powierzchnie w bieli i odcieniach ziemi podkreślają naturalny urok drewnianych desek podłogowych. Prosta ceramika charakteryzuje zredukowany projekt łazienki; nowoczesne baterie stawiają stylowe akcenty.

Nowoczesna rodzinna łazienka w skandynawskim stylu.
Rozgrzewający klimat w łazience

Prosty projekt łazienki z przejrzystym podziałem przestrzeni i skandynawską aranżacją

Cenisz sobie powściągliwe wzornictwo łazienkowe i pragniesz połączyć rzeczowość nowoczesnej architektury ze skandynawską aranżacją? Do zaprojektowania łazienki w naturalnie nordyckim stylu idealnie nadaje się przestrzeń, którą cechuje przejrzysta geometria i znaczna wysokość pomieszczenia. W jasnym wnętrzu o śnieżnobiałych ścianach i płaszczyznach sufitu pozostawione w stanie naturalnym drewniane deski podłogowe emanują mnóstwem ciepła. Ścianka działowa w odcieniach ziemi zapewnia kontrasty kolorystyczne i służy jako podpora dla wanny. Proste umywalki o okrągłych kształtach opierają się na drewnianym blacie umywalkowym i nadają wnętrzu lekkości. Nowoczesne baterie w lśniącej wersji chrom nadają szlachetności aranżacji.

Skandynawska aranżacja z pełnymi wyrazu bateriami w nowoczesnej łazience

Za sprawą swojego harmonijnego wzornictwa  baterie hansgrohe Metris przyczyniają się do ocieplenia atmosfery. Geometrycznie zrównoważone formy podkreślają rzeczowość skandynawskiej aranżacji. Lśniący chrom wprowadza indywidualne akcenty i kreuje ekscytujący kontrast do naturalnie wykończonych drewnianych powierzchni. Wyznaczające kierunki technologie hansgrohe umożliwiają komfortową przyjemność w kontakcie z wodą i jednocześnie zapewniają wydajne korzystanie z zasobów.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy