Dla wyznawców słońca

Śródziemnomorska łazienka w nowoczesnej aranżacji z naturalną atmosferą

Śródziemnomorska łazienka stanowi ekscytujący kontrast do nowoczesnej architektury. Harmonijne połączenie płaszczyzn w kolorze kamiennej szarości z ziemistymi odcieniami ochry daje w rezultacie ciepłą atmosferę. Siedzisko z rozległym widokiem na zewnątrz łączy wnętrze z naturą i zaprasza do tego, by w nim przebywać. W strefie dobrego samopoczucia nowoczesna technologia zapewnia inteligentny przepływ wody.

Łazienka w stylu śródziemnomorskim z dużymi oknami.
Ciepły styl aranżacji w dużej łazience

Naturalne akcenty śródziemnomorskiej aranżacji w nowoczesnych łazienkach

Cenisz sobie nowoczesną architekturę i chcesz połączyć jej surowy urok z ciepłem naturalnego stylu aranżacji? W takim razie zdecyduj się na aranżację mieszkania pełnego śródziemnomorskiego uroku i zaprojektuj śródziemną łazienkę z ciepłym wnętrzem. W pomieszczeniu o prostym rzucie poziomym, płaszczyzny z dekoracyjnego betonu tworzą tło dla przyjemnego miejesca odpoczynku. Dzięki odseparowaniu od strefy funkcjonalnej powstaje zapraszająca oaza wellness z obszerną strefą prysznica, wolnostojącą wanną i umywalką o kubicznej formie. Siedzisko przed oknem frontowym o wysokości całego mieszkania, zaprasza do przebywania tu i uwodzi widokiem na świata zewnętrznego. Szklana ściana otwiera wnętrze i wprowadza do domu naturę. Lustrzane płaszczyzny za umywalką odbijają dzienne światło i rozpraszają je po wnętrzu. Odcienie ziemi harmonizują z surowym charakterem dekoracyjnego betonu w kolorze kamiennej szarości i tworzą ciepłą atmosferę.

Proste formy i innowacyjna funkcjonalność dla nowoczesnej przyjemności w kontakcie z wodą

Dzięki swoim geometrycznym formom i lśniącym chromowanym powierzchniom baterie marki hansgrohe z linii Metropol podkreślają nowoczesny charakter tego śródziemnomorskiego stylu aranżacji. W strefie prysznica, w jednej linii z podłogą, duża głowica prysznicowa Rainmaker Select ze szklaną tarczą strumieniową w białym tle przyciąga spojrzenia. Kombinacja z harmonizującą kolorystycznie główką prysznicową w wersji biel-chrom zapewnia wszechstronną przyjemność kąpieli pod prysznicem. Innowacyjne technologie oferują przy tym ergonomiczny komfort i umożliwiają przyjazne naturze korzystanie z wody.

Innowacyjne baterie w eleganckiej łazience

W eleganckiej łazience forma i funkcja tworzą jedną całość. Przejrzyste wzornictwo baterii do montażu w podłodze skrywa w sobie nowoczesną technologię dla perfekcyjnej przyjemności korzystania z wody.

Mediterran talent z podłogowymi mikserami.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy