Łazienka marzeń w jasnej aranżacji

Łazienki ze zmysłowymi bateriami w świeżej stylistyce wnętrza

Jasną łazienkę można zaaranżować zarówno w nowoczesnej architekturze, jak i w starym budownictwie poddanym stylowej renowacji. Zaletą łazienki wypełnionej dziennym światłem, dzięki dużym płaszczyznom okien, jest atmosfera lekkości. Z połączenia jasno wykończonych ścian i podłogi otrzymujemy wnętrze emanujące świeżością. Biała aranżacja z akcentami w kolorach chromu i turkusu dopełnia żywiołowego charakteru wnętrza.

Elegancka łazienka z jasną atmosferą.
Zaaranżuj łazienkę wypełnioną dziennym światłem

Łazienka o przesyconym światłem wnętrzu w jasnej tonacji bieli i zieleni

Pragniesz zaaranżować jasną łazienkę o świeżym klimacie w nowoczesnej architekturze lub w modernizowanym starym budownictwie? Pomieszczenie z dużymi płaszczyznami okien oraz dostępem do srefy zewnętrznej oferuje idealne warunki do stworzenia energetyzującego projektu łazienki. Białe wykończenie ścian i odsłonięty mur sprawdzają się doskonale jako elementy aranżacji łazienki wypełnionej dziennym światłem. Kamienna pastelowa szarość szlifowanego jastrychu emanuje chłodną naturalnością we wnętrzu. Dzięki rozdzieleniu stref funkcjonalnej i wypoczynkowej powstaje prywatna oaza wellness jako przestrzeń relaksu. Białe meble łazienkowe nadają wnętrzu dodatkowej lekkości. Pasujące akcesoria w jasnej tonacji niebieskiej i zielonej wnoszą do tej uporządkowanej łazienki świeżość górskiego źródła.

Stwórz łazienkę wypełnioną dziennym światłem i ciesz się zmysłową przyjemnością w kontakcie z wodą

Za sprawą swojej estetyki bieli i chromu baterie marki hansgrohe Linii PuraVida podkreślają dobroczynne działanie otoczenia w tej jasnej łazience. W głębi łazienki strefa prysznica zaaranżowana w jednej linii z podłogą oferuje nowoczesną przyjemność w kontakcie z wodą. Eleganckie sterowanie koordynuje działanie wszechstronnego systemu prysznicowego z głowicą i główką prysznicową. Innowacyjne technologie hansgrohe zapewniają komfortowe i wydajne korzystanie z wody.

Przestronna strefa prysznica w jasnej łazience

Jasna łazienka z odsłoniętym murem wykończonym na biało stanowi idealne tło dla świeżej aranżacji wnętrza i zmysłowego systemu prysznicowego w kolorach bieli i chromu.

Nowoczesny prysznic z głowicą i prysznicem w jasnej atmosferze.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy