Wzorzysta kompozycja w naturalnych odcieniach

Żywiołowa aranżacja orientalnej łazienki z zastosowaniem tradycyjnych wschodnich wzorów

W orientalnej łazience abstrakcyjne wzory i łagodne przejścia kolorystyczne zawiązują dekoracyjne przymierze. Prosta aranżacja wygląda nowocześnie. Drobna mozaika i geometryczne kwiatowe wzory stawiają indywidualne akcenty. Poza tym, powściągliwa koncepcja kolorystyczna uspokaja żywiołowe motywy i stwarza klimat naturalności. Innowacyjne baterie i prysznice zapewniają komfortową przyjemność w kontakcie z wodą.

Prysznic z dużym prysznicem w orientalnej łazience.
Współczesny Orient w łazience

Orientalne inspiracje i abstrakcyjne wzory w łazience

Kochasz abstrakcyjne wzory i chcesz urządzić nowoczesną łazienkę w orientalnym klimacie? Pozwól zatem zainspirować się żywiołowym motywom orientalnych kultur łazienkowych. I połącz dynamikę wschodnich ornamentów ze spokojem prostolinijnej naturalności. Ciemna mozaika, kontrastowe płaszczyzny ścian w prostej białej kolorystyce i wąskie krawędzie z jasnego drewna obejmują obszerne powierzchnie z geometryczno-roślinnym dekorem. Subtelna koncepcja kolorystyczna w pastelowych odcieniach i w tonacji ziemi ujarzmia pełne temperamentu wnętrze. Strefa prysznica w jednej linii z podłogą optycznie powiększa pomieszczenie i oferuje miejsce na obfitą przyjemność kąpieli pod prysznicem. Stół umywalkowy w estetyce jasnego drewna w połączeniu z umywalką tworzy geometryczny zestaw. Czyste formy nadają pomieszczeniu naturalność. W głębi łazienki ściana w pastelowym niebieskim kolorze rozciąga przestrzeń.

Ekskluzywne wzornictwo i wyznaczająca kierunki technologia w harmonijnym połączeniu

Z elegancką prostolinijnością system prysznicowy marki hansgrohe Rainmaker Select przebija się w tej orientalnej łazience. W wyrafinowany sposób przeszklona tarcza strumieniowa z białym tłem w tej dużej głowicy prysznicowej wygląda zmysłowo i zapewnia wszechstronną przyjemność korzystania z wody. Baterie marki hansgrohe z linii Talis łączą innowacyjne wzornictwo ze wspaniałym komfortem obsługi. Oprócz tego, baterie te korzystają z wody i energii w sposób wydajny. W strefie umywalki możesz sterować wodą za pomocą intuicyjnego przycisku (Select).

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy