W harmonii z naturą

Nowoczesna łazienka wśród natury: Dla przyjemności w kontakcie z wodą w otoczeniu zieleni

Łazienka w stylu sielskim oferuje przyjemność w kontakcie z wodą w harmonii z naturą. Urządzona w Twojej ulubionej lokalizacji indywidualna oaza dobrego samopoczucia zaprasza do tego, by się nią rozkoszować. Dzięki naturalnym materiałom, takim jak drewno lub kamień, tradycyjna aranżacja komponuje się harmonijnie z nowoczesną architekturą. Rezygnacja z koncepcji zamkniętej przestrzeni włącza łazienkę w pejzaż.

Łazienka z wanną w naturalnym stylu.
Łazienka w stylu sielskim zaaranżowana w bliskości z naturą

Łazienka w nowoczesnym sielskim stylu dla pierwotnej przyjemności w harmonii z naturą

Marzysz o łazience w sielskim stylu? Wówczas najlepiej będzie, jeśli wykorzystasz materiały o tradycyjnym charakterze, takie jak drewno czy kamień. Dzięki nim wykreujesz swoją przestrzeń dobrego samopoczucia, która połączy Cię na zawsze z Twoim ukochanym miejscem na Ziemi. Nowoczesna architektura otwiera wolną przestrzeń na realizację kreatywnej aranżacji łazienkowej. Tradycyjna strefa łazienki w bliskim naturze otoczeniu alpejskiego hotelu inspiruje indywidualne pomysły na łazienkę. Oryginalnie: W kuszącym otoczeniu otwartego tarasu swoje miejsce znalazła wolnostojąca wanna . Rustykalna obudowa wanny harmonizuje z drewnianą podłogą tworząc ciepłą atmosferę. Pod osłoną ściany zbudowanej z równo ułożonego drewna kominkowego, kąpiel z górską panoramą w tle dostarcza podwójnej radości.

Łazienka w stylu sielskim z wolnostojącą wanną i nowoczesnymi bateriami

Łazienka z wolnostojącą wanną oferuje nieograniczony panoramiczny widok i integruje się harmonijnie z naturalnym otoczeniem. Baterie marki hansgrohe z linii Metris dzięki nowoczesnemu wzornictwu zapewniają ekscytujące kontrasty na tle tradycyjnego otoczenia. Purystyczne formy dopasowują się wszechstronnie do Twoich aranżacyjnych życzeń. We wnętrzu korpusu baterii mieszczą się innowacyjne technologie zapewniające komfortową przyjemność w kontakcie z wodą i odpowiedzialne korzystanie z zasobów.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy