Dla porannych leniwców

Kolorowa łazienka urządzona praktycznie

W rodzinnej łazience o praktycznym wnętrzu światło i pełne energii kompozycje kolorystyczne kreują radosną atmosferę. Płaszczyzny w jasnych pastelowych odcieniach i odważne kolorowe akcenty w słonecznej żółtej tonacji potęgują oddziaływanie dziennego światła w wąskim pomieszczeniu. Funkcjonalna aranżacja oferuje komfort dla całej rodziny i umożliwia beztroską przyjemność korzystania z wody.

Wesoły projekt łazienki w jasnych pastelowych kolorach, pełen słońca.
Pogodna łazienka rodzinna w słonecznej żółtej kolorystyce

Praktyczne wzornictwo łazienkowe dla nieograniczonej funkcjonalności na niewielkim metrażu

Marzy Ci się pogodna łazienka i chcesz połączyć indywidualne wzornictwo z nowoczesną funkcjonalnością na kompaktowej powierzchni? W takim razie zaaranżuj wnętrze w jasnych odcieniach podstawowych i wzmocnij oddziaływanie dziennego światła słoneczną koncepcją kolorystyczną. Ściana z klasycznym oknem szczeblinowym w otoczeniu żółci kaczeńców skupia na sobie wzrok wprowadzając w dobry nastrój. Płaszczyzny bazowe w odcieniu pastelowej szarości i funkcjonalne meble łazienkowe w subtelnej ciemnoszarej tonacji spełniają rolę uspokajających punktów w przestrzeni. Oszczędzająca miejsce aranżacja sprawia, że akcesoria łazienkowe są schowane w szafkach, co zapewnia efekt uporządkowanej przestrzeni. Dwie umywalki i duża wanna stanowią charakterystyczne elementy tej łazienki rodzinnej. W głębi pomieszczenia znajduje się strefa prysznica. Jej szklane drzwi stanowią przeciwwagę dla leżących naprzeciwko drzwi wejściowych z rustykalnego drewna.

Harmonijne wzornictwo i technologiczny komfort w praktycznej łazience

Nieodłącznym elementem praktycznej łazienki jest funkcjonalność, na której można polegać. Baterie marki hansgrohe z linii Logis, za sprawą swoich czystych form i łagodnie wygiętych płaszczyzn, idealnie współdziałają z nowoczesnym wzornictwem łazienkowym. W połączeniu z innowacyjną technologią, czyste wzornictwo dostarcza zmysłowej w dotyku przyjemności i jednocześnie gwarantuje odpowiedzialne korzystanie z cennych zasobów. Oto jak wygląda ponadczasowa przyjemność w kontakcie z wodą.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy