Tutaj chce się być gościem!

Praktyczna łazienka w indywidualnej aranżacji jako druga lub gościnna łazienka

Indywidualna aranżacja w praktycznej łazience gościnnej jest możliwa nawet na niewielkim metrażu. Proste meble łazienkowe z mnóstwem schowków pomieszczą codzienne akcesoria i zadbają o uporządkowane wnętrze. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń, a prysznic w jednym poziomie z podłogą zapewnia mnóstwo swobody ruchów. Dzięki innowacyjnym bateriom praktyczna funkcjonalność na dobre zagości w łazience.

Łazienka dla gości o indywidualnym wystroju i szlachetnych wannach.
Indywidualna aranżacja małej łazienki

Praktyczne wzornictwo z inteligentną funkcjonalnością w łazience gościnnej

Planujesz nową inwestycję lub chciałbyś przeprowadzić kompleksową renowację swojego mieszkania? Wykorzystaj pomieszczenie o niewielkim metrażu, aby zaaranżować praktyczną drugą lub gościnną łazienkę . Ściany w kolorze czystej bieli i jasna podłoga eksponują dzienne światło i zapewniają przewiewną atmosferę. Szare płaszczyzny ścian stanowią eleganckie tło we wnętrzu; czarna szafka pod umywalką stawia indywidualne akcenty. Praktyczna wnęka nad umywalką oferuje miejsce na łazienkowe akcesoria. Śródziemnomorska mozaika w kolorystyce odcieni ziemi dekoruje wnękę i ożywia wnętrze za sprawą ciepłych kontrastów. Pozostałe przedmioty codziennego użytku znajdują swoje miejsce w funkcjonalnych meblach łazienkowych. Wnętrze emanuje przez to spokojem i uporządkowaniem.

Indywidualna łazienka gościnna z innowacyjną technologią

Za sprawą swojej organicznej kombinacji formy i funkcji baterie marki hansgrohe z linii Talis wnoszą naturalny komfort do praktycznie urządzonej łazienki gościnnej. Elegancko przeszklona strefa prysznica w głębi pomieszczenia została zaaranżowana w jednej linii z podłogą i zaprasza na relaksującą przyjemność w kontakcie z wodą. Dzięki głowicy i główce prysznicowej smukły komplet prysznicowy Raindance Showerpipe zapewnia wszechstronną przyjemność kąpieli pod prysznicem. Akcenty wzornicze w kolorystyce chrom oraz biel-chrom nadają łazience indywidualnej świeżości. Innowacyjne technologie zapewniają wydajne korzystanie z zasobów.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy