Nowy puryzm w łazience

Minimalistyczne wzornictwo dla maksymalnego komfortu

Purystyczne wzornictwo oferuje odpoczynek od codzienności. Purystyczne wzornictwo nowoczesnej architektury wydobywa całe piękno aranżacji zredukowanej do tego, co najistotniejsze. Purystyczny styl mieszkania rozciąga się aż po łazienkę i stwarza indywidualne miejsce relaksu. Powściągliwa kolorystyka i wzornictwo w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością zapewniają komfortową przyjemność w kontakcie z wodą.

Duży prysznic i czysta wanna w purystycznej atmosferze.
Zaaranżuj funkcjonalną łazienkę

Mieszkać purystycznie: Prostolinijne wzornictwo łazienkowe w nowoczesnej architekturze

Cenisz sobie powściągliwe wzornictwo i najlepiej odpoczywasz w zredukowanym wnętrzu o nieograniczonej funkcjonalności? Nowoczesna architektura o czystej geometrii przestrzeni z koncepcją obfitości światła oferuje idealne warunki dla aranżacji mieszkania w stylu purystycznym. Podchwyć efektywność tego stylu budownictwa i zaaranżuj swoją przestrzeń mieszkalną, jak i łazienkę, jako jasne wnętrza, sprowadzone do tego, co najistotniejsze. Zgrupowane jako indywidualna strefa dobrego samopoczucia, umywalka, wanna i prysznic zapraszają na odświeżającą przyjemność kontaktu z wodą. Projekt kolorystyczny ogranicza się do czystej koncepcji ton w ton w bieli. Rezygnacja z kolorowych akcentów i ozdobnych akcesoriów wprowadza do wnętrza spokój. Zredukowana estetyka zapewnia lekką i przewiewną atmosferę.

Purystyczna łazienka z innowacyjną technologią w czystym wnętrzu

Za sprawą swojego precyzyjnego i jednocześnie naturalnego wzornictwa baterie hansgrohe z linii Talis dodają żywiołowe akcenty do tego stylu łazienkowego. Na prostej, białej ceramice lśniące chromowane powierzchnie z elegancją rozwijają swój blask. W rozmieszczonej centralnie strefie prysznica, system prysznicowy Croma 100 zapewnia urozmaiconą przyjemność kąpieli z trzema rodzajami strumienia. Innowacyjna technologia marki hansgrohe odpowiada za długowieczną funkcjonalność i mnóstwo komfortu.

Purystyczne wzornictwo w łazience

Purystyczny styl mieszkaniowy w nowoczesnej architekturze: Rozciąga się aż po łazienkę. Wnętrze urządzone w prostej białej kolorystyce dzięki lśniącym chromowanym bateriom zyskuje osobowość.

Trend łazienkowy: surowy dywan sizalowy przed wanną.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy