Dla rodzin

Przytulna łazienka w nowoczesnej aranżacji - współczesna przyjemność korzystania z wody

Przytulna łazienka oferuje relaksującą przyjemność w kontakcie z wodą dla całej rodziny. Pastelowe odcienie kolorów ziemi i naturalne materiały zapewniają ciepłą atmosferę. Funkcjonalna aranżacja zyskuje na indywidualności dzięki stylowym drewnianym elementom i eleganckim akcesoriom. Symetryczna koncepcja przestrzeni podkreśla prostolinijne wzornictwo i harmonizuje ze zredukowaną formą baterii.

Przytulna łazienka o ciepłych odcieniach drewna.
Przytulna aranżacja w nowoczesnej łazience

Łazienka rodzinna, w której panuje przytulna atmosfera i naturalna elegancja

Pragniesz zaaranżować w swoim nowym lub pieczołowicie odrestaurowanym mieszkaniu przytulną łazienkę o ciepłej atmosferze? Zaprojektuj symetryczny podział przestrzeni we wnętrzu o prostokątnym rzucie poziomym, po to aby optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Po lewej i prawej stronie osi luster w aranżacji tej przewidziano miejsce na identycznie wyposażoną strefę umywalki. Drewniane meble łazienkowe, proste umywalki i lśniące chromowane baterie znajdują się naprzeciwko siebie w harmonijnej dualności. Wbudowana wanna znajduje się w głębi wnętrza. Z lewej i prawej strony praktyczne półki oferują miejsce na akcesoria. Jasne kolory w odcieniach ziemi nadają wnętrzu ciepłej naturalności. Lampy w stylu sielskim i pieczołowicie rozmieszczone akcesoria podkreślają indywidualny styl, nie powodując przy tym wrażenia przytłoczenia przestrzeni.

Nowoczesne baterie dla wydajnej przyjemności korzystania z wody w łazience rodzinnej

Za sprawą swojego zredukowanego wzornictwa baterie marki hansgrohe z linii Metris stawiają eleganckie akcenty w przytulnych łazienkach. Łagodnie wygięte, lśniące chromowane linie i płaszczyzny harmonizują z ciepłą aranżacją łazienki. Innowacyjne technologie marki hansgrohe w bateriach zapewniają komfortowe i przyjazne dla środowiska korzystanie z wody.

Nowoczesne baterie w ciepłym otoczeniu

W przytulnej łazience elementy z drewna i akcenty kolorystyczne w odcieniach ziemi stanowią tło dla zredukowanego wzornictwa lśniących chromowanych baterii.

Przytulna łazienka z drewnianymi elementami i wanną w kolorze chrom.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy