Nasycona światłem i przytulna

Przytulna łazienka w jasnych zestawieniach kolorystycznych i z naturalną aranżacją

Przestronne pomieszczenie na poddaszu oferuje miejsce na przytulną łazienkę. Płaszczyzny śnieżnobiałych ścian i jasne drewniane deski chwytają dzienne światło i potęgują jego oddziaływanie. W przyjaznym wnętrzu prosta aranżacja zyskuje na naturalności dzięki ożywieniu drewnianym dekorem. Dzięki organicznej kombinacji formy i funkcji baterie stawiają nowoczesne akcenty.

Przytulna łazienka z naturalną atmosferą i szlachetnymi wannami.
Przestronna łazienka, w której panuje atmosfera dobrego samopoczucia

Łazienka o charakterze otwartej przestrzeni i naturalnej elegancji

Pragniesz zaaranżować w swoim nowym lub pieczołowicie odrestaurowanym mieszkaniu łazienkę mieszkalną, w której panuje przytulna atmosfera? Wykorzystaj przestronne wnętrze na poddaszu, aby urządzić łazienkę pełną uroku artystycznego atelier. Otynkowane lub wyłożone płytkami śnieżnobiałe ściany oraz jasny naturalny odcień desek podłogowych eksponują dzienne światło. W przyjaznym wnętrzu aranżacja sprawia wrażenie lekkiej i funkcjonalnej. Meble łazienkowe z drewnianym dekorem, akcesoria w naturalnych odcieniach i rustykalny dywan kreują indywidualne akcenty na czystych geometrycznych formach. Duże okna łagodzą skos dachu i zapraszają do wnętrza naturę. Otwarte połączenie z sypialnią scala przestrzenie życiowe i podkreśla mieszkalny charakter.

Łazienka w przytulnym stylu z nowoczesnymi bateriami dla ekonomicznej przyjemności korzystania z wody

Za sprawą swojego precyzyjnego i naturalnego wzornictwa baterie hansgrohe z linii Talis dodają żywiołowych akcentów do łazienki urządzonej w przytulnym stylu. W jasnym prostolinijnym wnętrzu lśniące chromowane powierzchnie z elegancją rozwijają swój blask. W strefie umywalki możesz sterować wodą za pomocą intuicyjnego przycisku (Select). Za filigranową przesłoną ze szkła znajduje się prysznic. Duża głowica prysznicowa oraz główka prysznicowa z linii Raindance gwarantują urozmaiconą i komfortową przyjemnością kąpieli pod prysznicem.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy