Dla nieskomplikowanych charakterów

Przytulna łazienka o świeżej kolorystyce i w praktycznej aranżacji

Przytulna łazienka stawia indywidualne akcenty w urządzonym od nowa lub pieczołowicie odrestaurowanym mieszkaniu. Dzięki jasnemu wnętrzu pomieszczenie zyskuje efekt przestronności. Akcesoria w chłodnych odcieniach koloru niebieskiego zapewniają dodatkowo świeżą atmosferę. Uporządkowane linie funkcjonalnej aranżacji stanowią tło dla ponadczasowej elegancji i najwyższej jakości baterii.

Przytulna łazienka o nowoczesnym wystroju i nowoczesnych wannach.
Świeże akcenty pastelowej kolorystyki i chromowanych powierzchni

Przytulna łazienka w jasnych zestawieniach kolorystycznych z funkcjonalną aranżacją

Chcesz urządzić w swoim domu przytulną łazienkę o świeżych akcentach wzorniczych na niewielkim metrażu? Zdecyduj się na jasną kolorystykę, aby wzmocnić oddziaływanie dziennego światła i ożywić atmosferę. Połączenie czystej bieli z błękitnymi pastelowymi odcieniami równoważy niewielki metraż i poprawia efekt przestrzenności pod skosem dachu. Oszczędzający miejsce projekt łączy w jedno strefę wanny i prysznica. W przypadku tej aranżacji ton nadają prostolinijne formy i nowoczesna funkcjonalność. Akcesoria prysznicowe znajdują swoje miejsce w wąskiej wnęce, a proste meble łazienkowe dbają o porządek w strefie umywalki. Białe płytki i umywalka nablatowa o owalnym kształcie należą do elementów tradycyjnego projektu łazienki. Dekoracyjne elementy w świeżych odcieniach koloru niebieskiego i lśniące chromowane baterie przykuwają wzrok na tle klasycznego otoczenia.  

Ponadczasowe wzornictwo i nowoczesna technologia w przytulnie urządzonej łazience

Baterie marki hansgrohe z linii Focus integrują się za sprawą swojego ponadczasowego wzornictwa harmonijnie z przytulnym otoczeniem o praktycznej aranżacji. Do strefy prysznica zaprasza elegancki komplet prysznicowy Showerpipe marki hansgrohe z linii Raindance na wszechstronną przyjemność korzystania z wody z dużą głowicą i główką prysznicową. Innowacyjna technologia zapewnia przy tym ergonomiczny komfort i wydajne korzystanie z zasobów.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy