Ekskluzywna łazienka marmurowa

Łazienka marzeń z blaskiem złota, nowoczesna pod względem komfortu

W tej ekskluzywnej łazience harmonijnie połączono ze sobą elegancję marmuru oraz złotą kolorystykę baterii i pryszniców. Antracytowa ściana podkreśla estetykę całości poprzez kontrast. Za pomocą szlachetnych metalicznych powierzchni właściciele urzeczywistnili swoją wymarzoną stylistykę dopełnioną najwyższym komfortem. Podłogę w całym wnętrzu, z oczywistą konsekwencją, wykonano z kamienia naturalnego.

Jasna łazienka marmurowa z akcentami w złotej kolorystyce.
Urzeczywistnij własne poczucie estetyki

Ekskluzywna kultura łazienkowa: blask złota w efektownej inscenizacji

Zastanawia Cię czasem, jak wyglądałyby złoto połyskujące baterie umywalkowe w absolutnie nowoczesnej łazience? W takim razie ta aranżacja podsunie Ci pomysły na zastosowanie baterii premium w kolorystyce złota do stworzenia przestronnego prywatnego SPA. Spójny projekt na bazie białego marmuru i jasnego kamienia naturalnego przywołuje na myśl klasyczne Grand Hotele, podczas gdy strefa prysznica „walk-in” w jednym poziomie z podłogą oraz nowoczesny komfort korzystania z wody spełniają wszystkie pragnienia o nowoczesnej łazience wellnessowej. Antracytowo-czarna ściana stanowi kontrast dla baterii umywalkowej i akcesoriów w kolorystyce złota, spektakularnie je eksponując. Podwieszany sufit, który wprowadza interakcję światła bezpośredniego i pośredniego, a także okno od podłogi do sufitu, dodają projektowi dodatkowych walorów architektonicznych.

Wysokiej jakości powierzchnie dostosowane do indywidualnych oczekiwań względem estetyki

Spójna koncepcja z elementami w złotej kolorystyce, które pasują do detali w strefie umywalki i prysznica, tworzy harmonijny i luksusowy charakter tej łazienki. Zgodnie z osobistymi preferencjami względem stylistyki wybór padł na ekskluzywny wariant powierzchni złoty optyczny polerowany dla baterii i akcesoriów z linii Metropol. Elegancka i ciepła estetyka przejawia się konsekwentnie we wszystkich strefach, od baterii w strefie wanny po prysznic. Na marmurowej umywalce zastosowano, z korzyścią dla całości, baterię w wariancie 3-otworowym z uchwytami dźwigniowymi, których kolorystyka w tym miejscu szczególnie współgra z pozostałymi elementami. Półka i uchwyt na kubek do mycia zębów, syfon i konstrukcja pod umywalką podchwytują złotą estetykę, do której dopasowano nawet obramowanie lustra i oświetlenie. W obszernej strefie prysznica, z której rozpościera się widok na świat zewnętrzny, za urozmaiconą przyjemność kąpieli odpowiada komplet prysznicowy z ekstra dużą głowicą prysznicową. 

Harmonijna całość dzięki FinishPlus

Ekskluzywne warianty metaliczne FinishPlus, takie jak złoty optyczny polerowany, dostępne są dla wielu linii marki hansgrohe. Dla urzeczywistnienia indywidualnego stylu w całej łazience.

Baterie łazienkowe i akcesoria marki hansgrohe w złotej kolorystyce.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy