Nowości hansgrohe 2023

Zrealizuj swoje marzenia o idealnej łazience!

Jak wygląda Twoja łazienka marzeń? Mamy nadzieję, że inspirujące nowości produktowe i pomysły marki hansgrohe zachęcą Cię do poszukania w sobie odpowiedzi na to pytanie. Oprócz przyjemności korzystania z wody w sposób odpowiedzialny, przykładamy wagę do komfortu i wyjątkowej estetyki. Rozgość się u nas! Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej broszurze poświęconej nowościom, którą możesz pobrać na tej stronie.

Nowe produkty hansgrohe: Prysznice Pulsify z PowderRain.
W hansgrohe znajdziesz produkty łazienkowe, które sprawią, że Twoje serce zabije mocniej. Stwórz dla siebie przestrzeń, która jest tak wyjątkowa, jak Twoja osobowość.

Łazienka, która pasuje do Twojego stylu życia

Łazienka należy do najważniejszych pomieszczeń w domu i jest czymś więcej niż tylko miejscem dedykowanym kąpieli pod prysznicem, myciu rąk czy zębów. To oaza odosobnienia i relaksu. Dzięki produktom marki hansgrohe możesz doświadczyć absolutnej wolności w zakresie indywidualnej aranżacji Twojej wymarzonej łazienki. Cele nowoczesnego projektowania łazienek wykraczają daleko poza przyziemną funkcjonalność. Dlatego w hansgrohe nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych produktów, takich jak prysznice, armatura czy baterie termostatyczne. Nasze zrównoważone rozwiązania produktowe łączą w sobie technologie oszczędzające wodę i energię, inteligentne funkcje oraz długowieczną jakość. W ten sposób marka hansgrohe podejmuje odpowiedzialność za człowieka, środowisko i naszą planetę. Pozwól, aby nasz asortyment Cię zachwycił i znajdź tutaj wymarzone produkty dla siebie.

Baterie Tecturis

Nowe produkty hansgrohe: Baterie Tecturis w wariantach okrągłego i kanciastego wzornictwa.

Wraz z Tecturis S i Tecturis E marka hansgrohe stworzyła dwie linie armatury, których minimalistyczne wzornictwo podkreśla estetykę i funkcjonalne piękno wody. Zaokrąglone wzornictwo nawiązuje do koncentrycznych kręgów na powierzchni wody, a prostolinijne podchwytuje nieprzerwany bieg strumienia. Dla wszystkich stylów aranżacji wnętrz i wzorniczych preferencji istnieje dopasowane rozwiązanie. Doświadcz wody w nowej formie!

przekonaj się tutaj

Wąż prysznicowy Designflex

Nowe produkty hansgrohe: Wąż prysznicowy Designflex z kolorową powierzchnią.

Nadaj swojej łazience nowoczesny wizerunek spa: odkryj nowy wąż prysznicowy o pięknym wzornictwie. Designflex jest cudownie lekki, zachwyca ciepłą w dotyku powierzchnią o tekstylnej strukturze i jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi główkami prysznicowymi. Włókno do jego produkcji, które uzyskuje się z tworzywa PET poddanego recyklingowi, perfekcyjnie pasuje kolorystycznie do wariantów powierzchni hansgrohe FinishPlus, takich jak np. brąz szczotkowany, matowa czerń czy matowa biel.

odkryj tutaj
hansgrohe Novelties 2023

Odpływy liniowe RainDrain

Nowe produkty hansgrohe: Odpływy liniowe RainDrain.

Marzysz o prysznicu w jednej linii z podłogą, który pięknie wpisze się w całość Twojej oazy wellness? Linia ekskluzywnych odpływów prysznicowych marki hansgrohe pomoże Ci nadać swojej wymarzonej łazience pełnię doskonałości. Podaruj sobie komfort i design spójnej całości. Warianty wykończenia odpływów pasują kolorystycznie do naszego asortymentu. Przekonaj się, jak przyjemna jest prysznicowa i wizualna perfekcja!

odkryj tutaj

Akcesoria marki hansgrohe

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy