Oszczędzaj wodę w łazience

hansgrohe EcoSmart oszczędza wodę i pieniądze

Prysznice i baterie hansgrohe, które są wyposażone w technologię EcoSmart, zużywają mniej wody niż standardowe produkty hansgrohe. Dodatkowo, mniejsze zużycie wody prowadzi do obniżenia zapotrzebowania na energię. W rezultacie oznacza to: mniejszą emisję CO2 i niższe koszty. EcoSmart dobrze zatem wpływa na środowisko i na Twój portfel.

Jak wydajnie pracuje EcoSmart, pokażą Ci Twoje rachunki za wodę i energię

hansgrohe EcoSmart znajduje się we wewnątrz Twojego produktu. Pomimo tego, jego efektów nie da się przeoczyć: EcoSmart zapewnia oszczędności na szeroką skalę. Jest to korzystne nie tylko dla bilansu ekologicznego w kontekście zużycia zasobów, lecz również dla Twojego budżetu.

Główka prysznicowa Pulsify z EcoSmart i bez.
Nowa główka prysznicowa Pulsify jest dostępna w wariancie EcoSmart (na zdjęciu z prawej). Pomimo mniejszej ilości wody, mikro-delikatny strumień PowderRain jest obfity i przyjemny.

Oto Twoje korzyści z technologii EcoSmart:

  • Obniżone zużycie wody do nawet 8 l/min w przypadku głowic i główek prysznicowych (produkty hansgrohe w wariancie Green zużywają nawet zaledwie 6 l/min.).
  • Baterie hansgrohe w strefach umywalki i wanny zużywają w standardzie tylko 5 litrów wody na minutę (produkty EcoSmart+ zużywają nawet zaledwie 4 l/min przy ciśnieniu 3 bar).
  • Obniżone zużycie wody ciepłej, odpowiednio mniejsze zużycie energii i niższe koszty.
  • Obniżona emisja CO2 dzięki mniejszemu zużyciu energii.
  • Stała wielkość przepływu, nawet wtedy, gdy ciśnienie wody waha się lub jest niskie.

Tak działa technologia hansgrohe EcoSmart w przypadku główek prysznicowych:

Przyjemność kąpieli pod prysznicem z lekkim sercem

Kąpiel pod prysznicem należy do naszych ulubionych rutyn, czy to jako zastrzyk świeżej energii, czy chwila relaksu. Ty też zastanawiasz się czasem, jakie czynniki biorą w tym udział? Z kalkulatorem oszczędności masz pod ręką narzędzie online, które w mgnieniu oka obliczy potencjał oszczędności wody i energii z technologią hansgrohe EcoSmart. Liczą się nawet małe kroki w kierunku bardziej zrównoważonego stylu życia. Weź zmianę w swoje ręce i oblicz teraz swój potencjał oszczędności:

Do kalkulatora oszczędności wody

Zrób coś dobrego dla siebie i natury - oszczędzanie wody w strefie umywalki

Oszczędzaj wodę w łazience z hansgrohe EcoSmart.
Produkty EcoSmart+ zużywają nawet zaledwie 4 l/min przy ciśnieniu 3 bar.

Dzięki EcoSmart zużycie wody we wszystkich bateriach umywalkowych hansgrohe jest obniżone do 5 litrów na minutę. Produkty EcoSmart+ zużywają nawet zaledwie 4 l/min przy ciśnieniu 3 bar. Jak to możliwe? Rozwiązaniem jest specjalne ograniczenie przepływu. Z baterii płynie mniej wody, która jest wzbogacana powietrzem dla efektu pełnego i przyjemnego strumienia. Perlator EcoSmart jest zintegrowany w wylewce baterii umywalkowej.

Za stabilność parametrów i równomiernie silny strumień, nawet przy wahaniach ciśnienia wody, odpowiada „elastomer precyzujący“. Ogranicza on przepływ i w ten sposób w sposób ciągły oszczędza bieżącą wodę.

Tak działa hansgrohe EcoSmart w przypadku baterii:

Odkryj tutaj produkty hansgrohe z technologią EcoSmart:

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy