hansgrohe CoolStart

Odkryj dzięki CoolStart genialny trik w oszczędzaniu energii

W przypadku standardowych baterii, gdy uchwyt ustawiony jest w środkowej pozycji, natychmiastowo włącza się przepływowy podgrzewacz wody lub pompa. Tak być nie musi. Dzięki bateriom CoolStart marki hansgrohe w pierwszej kolejności płynie zawsze zimna woda. W ten sposób Twój system instalacji nie napełnia się niepotrzebnie ciepłą wodą. Dopiero po skierowaniu uchwytu w lewo, domieszana zostaje woda gorąca. Wspaniale dla środowiska i portfela!

Oszczędzaj energię w gospodarstwach domowych dzięki hansgrohe Coolstart.
Przy środkowej pozycji uchwytu baterie z funkcją CoolStart dostarczają tylko zimną wodę. Ciepła woda płynie dopiero wtedy, gdy skierujesz uchwyt w lewo.

W rezultacie Twoje koszty za wodę ciepłą maleją automatycznie

Dzięki bateriom hansgrohe CoolStar, ciepła woda płynie tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście potrzebna. Konieczną do jej podgrzania energię generujesz dopiero wtedy, gdy świadomie przesuniesz uchwyt w lewo. Ty decydujesz, jak wysoka ma być temperatura. Możliwość ustawienia uchwytu w prawo jest zablokowana. To oznacza, że: Intensywny wydatek energii potrzebny do podgrzania wody ogranicza się do sytuacji, w których jest ona rzeczywiście potrzebna. W celu szybkiego opłukania rąk ciepła woda najczęściej nie jest potrzebna. 

Dlatego CoolStart oszczędza energię i czysty pieniądz w Twoim gospodarstwie domowym. Dla porównania: Standardowa bateria dostarcza ciepłą wodę przy środkowej pozycji uchwytu. Bateria w wariancie CoolStart marki hansgrohe dostarcza zimną wodę przy środkowej pozycji uchwytu. 

Wariant CoolStart jest dostępny dla następujących linii baterii umywalkowych marki hansgrohe:

Znajdź swoją baterię CoolStart i ciesz się oszczędnościami:

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy